Animology Back To Black shampoon koertele 5 l

75,90 €
Toode on hetkel e-poest otsas, palun vaadake saadavust kauplustes

Toote kategooria
SHAMPOON
Kogus/Suurus
5.00l

Tootetutvustus, otstarve
Animology Back to Black shampoonile lisatud vitamiinid ja palsam aitavad tugevdada musta värvi koera karvastiku värvi ja läiget, tagades kauakestva ja terve karvastiku säravuse. Shampooni EASY RINSE tehnoloogia aitab pesta koera puhtaks lühema ajaga ning shampoonis sisalduv palsam ning pro-vitamiin B5 aitavad hoida karva terve, tugeva ja ilusana.

Kasutamisjuhised
Niisutada koer sooja veega, masseerida shampoon kaelast suunaga allapoole ja parima tulemuse saavutamiseks jätta vaht umbes 5 minutiks karvastiku sisse. Seejärel loputada hoolikalt puhta sooja veega (vajadusel korrata). Kuivatada käterätiku või fööniga.

Koostisosade loetelu
Koostis: vesi, naatrium laurüülsulfaat, kokamiid DEA, kokamidopropüül betaiin, naatrium kloriid, PEG-7 glütserüül kokoaat, dinaatrium distürüülbifenüül disulfonaat, glütseriin, sidrunhape, triklosaan, parfüüm, pantenool, bensüülalkohol, magneesium nitraat, metüülkloroisotiasolinoon, magneesium kloriid, metüülisotiasolinoon, Cl 42090, Cl 16035, Cl 17200.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Vältida shampooni sattumist silma, kõrvadesse, ninna ja teistele tundlikele aladele. Kui see siiski juhtub, loputada veega.

Netokogus
5 l

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Group55 Ltd.

Päritoluriik
UK