Best Friend Almo Nature Mousse kassikonserv, lõhe 85 g

1,59 €
Toode on hetkel e-poest otsas, palun vaadake saadavust kauplustes

Tootetutvustus
Almo Nature Daily Menu on erakordselt kõrge kvaliteediga märgtoit igat tõugu täiskasvanud kassidele. Toidu iga koostisosa on kõrgeima kvaliteediga ja täiesti naturaalne, samuti pole toidule lisatud kunstlike säilitus-, aroomi- või värvaineid. Toit on kergesti seeditav ja sobilik tundliku seedimise või toidutalumatusega kassidele. Kõrge loomse proteiini sisaldus muudab toidu maitsvaks, samuti sisaldab Almo Nature Daily Menu kassi tasakaalustatud ja tervislikuks toitumiseks vajalikke vitamiine ja mineraale.
Igale einele on lisatud tauriini, kassile elutähtsat aminohapet, mis on tähtis silmade ja südameelundkonna tööks ning aitab säilitada naha ja karva hea tervise.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Vaadake pakendilt soovituslikke päevaseid toidukoguseid. Toidukogused on üksnes juhised. Kohandage koguseid vastavalt oma kassi aktiivsustasemele, füüsilisele vormile ja individuaalsetele vajadustele, et säiliks kassi ideaalne kehavorm. Puhas, värske joogivesi hoida alati kättesaadav.

Koostisosade loetelu
Koostis: liha ja loomset päritolu saadused (kana 14%), mineraalid, taimsete kiudude ekstraktid. Lisandid (kg kohta): Söödalisandid: vitamiinid - Vitamiin A 1100 RÜ, vitamiin D3 140 RÜ, vitamiin E 10 mg, tauriin 410 mg, vasksulfaatpentahüdraat 4, 4 mg (vask 1, 1 mg).
Tehnoloogilised lisandid: kassiakumm 3000 mg.
Analüütiline koostis (%): toorvalk 9, 5, toorrasv 6, toorkiud 0, 4, toortuhk 2, niiskus 81."

Säilitamistingimused
Säilitamine: kuivas ja jahedas kohas. Parim enne ja partii: vt pakendilt.

Netokogus
85 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: Best Friend Group OY

Päritoluriik
Soome