Aatu ultrapreemium koera ja kassitoit

Aatu ultrapreemium koera ja kassitoit

Kui armastad kõrgeimat kvaliteeti, siis Aatu on kõik, mida sinu lemmiku suurimad nõudmised ja vajadused täielikult katab.

Liha ja valgusisaldus AATU koera- ja kassitoidus

Aatu koera- ja kassitoitudes on väga kõrge lihasisaldus. Koertel on liha osakaal toidus 80% ning kassidel lausa 85%, ülejäänud 20% ja 15% moodustavad kasulikud  juur- ja puuviljadürdid ja maitsetaimed.

Aatu toidud on holistilised ning valmistatud värskest ja kvaliteetsest toorainest. Lisaks väärtuslikule valguallikale, sisaldab Aatu rohkelt kasulikke taimseid vitamiiniallikaid (Super 8). Aatu kassi- ja koeratoidud ei sisalda geneetiliselt muundatud toiduaineid.

Aatu toitudes on:

 • Kana – madala rasvaprotsendiga ja seedesüsteemile õrn
 • Part – täis kasulikke valke
 • Kalkun – maitsev ning madala rasvaprotsendiga
 • Lõhe – sisaldab suures koguses kasulikke  oomega-3 rasvhappeid
 • Koorikloomad – kondroitiini ja kasulike rasvhapete allikas
 • Lammas – suurepärane valguallikas, sisaldab olulisi aminohappeid
 • Siga – suurepäraste maitseomadustega, hea valguallikas
 • Veis – valgurohke ning sisaldab palju olulisi mineraale, näiteks rauda

 

80/20 koertele ja 85/15 kassidele

Erinevatel loomadel on erinevad toitumisvajadused. Koerad on tegelikult omnivoorid ning saaksid põhimõtteliselt hakkama ka taimse dieediga. Loomulikult ei tähenda see aga seda, et nad taimetoitlased olema peaksid. Koerte eellased olid karnivoorid ning selle tõttu on liha osakaal nende menüüs äärmiselt oluline. Valguvaegus avaldub koera tervises – sinu lemmik võib olla apaatsem, karv kaotab sära ning koer võib muutuda ülekaaluliseks.

Kassidega on asjad natuke teistsugused – nad on karnivoorid ning taimsel dieedil kass hakkama ei saa. Kasside organism ei suuda iseseisvalt toota eluks vajalikku tauriini ning selle tõttu sisaldavad Aatu toidud eluks vajalikku tauriini.  

Super 8 Aatu lemmikloomatoidus

Peale kvaliteetse liha on Aatu kassi- ja koeratoidus Super 8 tervisekombo, mis koosneb kaheksast puuviljast, kaheksast juurviljast, kaheksast ürdist ja kaheksast maitsetaimest. Kõik 32 koostisosa on hoolikalt valitud ning sisaldavad naturaalseid vitamiine ja kasulikke toitaineid.

Aatu lemmikloomatoidud on teravilja- ning gluteenivabad, seega kui sinu koera või kassi vaevab teraviljaallergia, on Aatu ideaalne valik! Toit sobib mitmekülgse koostise tõttu ka pirtsakatele sööjatele.

Praegu on Aatu toidud eriti suure allahindlusega! Osta kaks ning säästa kuni 33.80!

Tootesoovitused
 1. Aatu koeratoit pardilihaga 10 kg
  Aatu koeratoit pardilihaga 10 kg

  83,90 €
 2. Aatu koeratoit lõhega 10 kg
  Aatu koeratoit lõhega 10 kg

  83,90 €
 3. Aatu koeratoit kalkunilihaga 5 kg
  Aatu koeratoit kalkunilihaga 5 kg

  48,90 €