Alustavad uued kutsikakooli grupid

Alustavad uued kutsikakooli grupid

Juba 9.02 alustavad laupäeviti toimuvad uhiuued kutsikakooli kursused! Kutsikakool on mõeldud nii juba kogenud koeraomanikule kui ka omanikule, kelle elus on esimene neljajalgne sõber. PetCity kutsikakool toimub Tallinnas, PetCity Rannamõisa XL lemmikloomakeskuse Hill’s treeningsaalis.

Kutsikakool on sinu koera hariduse alustalaks. PetCity kutsikakoolis õpetab koeratreener sind koera lugema ja aru saama tema kehakeelest. Lisaks on kutsikakool koht, kus õpetatakse õppima, saadakse selgeks erinevad baaskäsklused ning mis kõige tähtsam – PetCity kutsikakoolis õpetab treener koeraga kontakti loomist ja selle hoidmist. Loomulikult käsitleb kutsikakool ka sotsialiseerimist, üheskoos külastatakse ka PetCity veterinaari, kes räägib kutsika tervisest ja selle hoidmisest.

Koolituste eest tasumine toimub kas ühes või kahes osas. Peale väärtusliku teadmistepagasi saavad kutsikakooli lõpetajad kopsaka kingikoti lemmikule ja tunnistuse koolituse läbimise kohta.

REGISTREERU KURSUSELE

Seotud postitused
  1. Kutsikas närib Kutsikas närib Kutsikad on imearmsad ning toovad meile palju rõõmu. Paraku võib kutsikas lisaks õnnetundele kaasa tuua ka negatiivseid emotsioone. Pea meeles, et kutsikas ei soovi peremehele kunagi "ära teha" ning lõhkumisralli võib lõpetada peremees, kes k