Augustis alustavad uued kutsikakooli grupid

Augustis alustavad uued kutsikakooli grupid

Juba 18.08 alustavad PetCity Rannamõisa XL lemmikloomakeskuse Hill’s treeningsaalis 4 uut kohta. Registreeru juba täna, sest kohtade arv on piiratud!

Registreerimislingile vajutades saad valida endale sobivaima aja. Treeningud hakkavad toimuma Tallinnas, Rannamõisa tee 8 Hill's treeningsaalis pühapäeviti ning kokku on kohtumisi 10.

PetCity kutsikakool on mõeldud 2,5–4 kuu vanustele kutsikatele. Esimeseks kutsikakooli tunniks peab esmasest vaktsineerimisest olema möödas vähemalt kaks nädalat. Kohtumisele tuleb kaasa võtta koera vaktsineerimistõend (veterinaarpass või muu sarnane dokument), et saaksime kontrollida vaktsiinide vastavust koera kiibi numbrile. Kontrolli teostab PetCity loomakliiniku veterinaar.

 

Koolituste eest tasumine toimub kas ühes (150 eurot) või kahes osas (75 eurot esimesel kohtumisel ja 75 eurot kuuendal kohtumisel). Kutsikakooli lõpetajad saavad  saavad kopsaka kingikoti lemmikule ja tunnistuse koolituse läbimise kohta.

Kutsikakool on sinu koera hariduse alustalaks. PetCity kutsikakoolis õpetab koeratreener sind koera lugema ja aru saama tema kehakeelest. Lisaks on kutsikakool koht, kus õpetatakse õppima, saadakse selgeks erinevad baaskäsklused ning mis kõige tähtsam – PetCity kutsikakoolis õpetab treener koeraga kontakti loomist ja selle hoidmist. Loomulikult käsitleb kutsikakool ka sotsialiseerimist, üheskoos külastatakse ka PetCity veterinaari, kes räägib kutsika tervisest ja selle hoidmisest.

REGISTREERU KURSUSELE