Bolt Foodi rakenduse abil saab nüüd PetCity poodidest lemmikloomatooteid tellida

Bolt Foodi rakenduse abil saab nüüd PetCity poodidest lemmikloomatooteid tellida Märtsist on Bolt Foodi rakenduses saadaval PetCity lemmikloomapoodide tooted – valikus on üle 200 toote, mis jõuavad tellijani Tallinna piires vaid tunniga. Tegemist on esimese sedalaadi lemmikloomatoodete kullerteenusega Eestis.

Uus teenus pakub kasutajatele suuremat mugavust – see, et lemmikloomadele vajalikud tooted tunni jooksul kliendini koju jõuavad, on selles valdkonnas uus tase,“ ütles PetCity regioonijuht Margit Viilip. „Samas aitab kontaktivaba tellimine inimestel tänases olukorras kodus püsida ja kontakte vähendada.“ Klientidel on jätkuvalt võimalik külastada ka kõiki PetCity kauplusi ja tellida kaupu PetCity e-poe kaudu.

Bolt Foodi rakenduses on PetCity kategoorias saadaval üle 200 toote, valikus on nii kasside kui koerte kuivtoite, konserve, maiuseid ja mänguasju. Samuti on saadaval täiesti uus tootesari -  koertele mõeldud puljongid Eesti kvaliteettootjalt Food Studio.

Teenuse kasutamiseks peab tellijal olema nutitelefoni laetud Bolt Food rakendus, kust tuleb valida PetCity kategooria. Toodete tellimiseks peavad rakendusse olema sisestatud pangakaardi andmed, maksed toimuvad sarnaselt teistele Bolti maksetele automaatselt. Esialgu töötab teenus ainult Tallinna piires, huvi korral on plaanis seda pakkuma hakata ka teistes Eesti linnades, kus on olemas nii Bolt Food teenus kui PetCity keti kauplused.

PetCity on Baltimaades tegutsev Eesti kapitalil põhinev lemmikloomapoodide ja -kliinikute kett, millel on 19 kauplust ja 8 kliinikut üle Eesti.

Boltil on tänaseks rohkem kui 50 miljonit kasutajat 40 riigis üle maailma. Lisaks platvormtaksodele pakub Bolt tõukerataste ja elektrirataste renditeenust ning võimalust restoranidest ja poodidest Bolt Food rakenduse abil kaupu tellida. Bolt Food teenus on kättesaadav 20 riigis ja 40 linnas üle maailma.