Foran Equine nüüd PetCitys saadaval

Foran Equine nüüd PetCitys saadaval

Foran Equine - sinu hobune väärib vaid parimat! Valikus on superkasulikud toidulisandid sporthobustele ning kvaliteetsed hooldusvahendid (šampoon, kreem, kabjapalsam jms). PetCity e-poest tellides TASUTA tarne pakiautomaati.

Foran Equine aastal 1974. ning nüüdseks on ettevõte kasvanud üheks turuliidriks hobuste toitumise ja tervishoiu vallas.

 Kõikehaarav ja innovatiivne tootevalik

 Foran Equine tooteportfellis on üle 60 toote, mille hulgas on nii kvaliteetseid, hobuse sooritusvõimet parendavaid söödalisandeid ning ka tarvilikke esmaabitooteid.

Tooteid töötab välja mitmekülgne meeskond, kuhu kuuluvad veterinaarid, keemikud, hobuste toitumisspetsialistid ning loomulikult ka klientide vajadustega kursis olevad hobuinimesed. Läbi arenduste ja innovatiivsete  uuringute, mis toimuvad nii majas sees, kui ka erinevates haridusasutustes, testitakse tooteid, tagamaks nende tõhusus, ohutus ja kvaliteedi parim tase.

 Foran Equine tooted on saadaval rohkem, kui 40 riigis üle maailma

 Peale pikaajalist uurimustööd täitmaks sporthobuste pidevalt arenevat toitumisalast vajadust, on välja töötatud sortiment, mis sisaldab tehnoloogilisemalt arenenumaid ja innovatiivsemaid tooteid.

Spetsialiseerunud tootmine

Foran Equine peab lugu kavliteedist ja ohutusest ning nii on nende Dublinis asuv tootmishoone heakskiidetud nii humaan- kui ka veterinaarsete toodete jaoks, järgides head tootmistava (GMP). Toodete portfooliost 95% toodetakse kohapeal Dublinis, mis annab kindla kontrolli kvaliteedi, ohutuse ja tehnilise koostise standardite üle toodetes.

Foran Equine tooted müügil 40. riigis

Foran Equine on sünonüümiks toote terviklikkuse, kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsusele. Bränd hoolib äärmiselt kvaliteedist ning ohutusest, selle tõttu kasutatakse vaid kvaliteetseimat toorainet. Selle tagajärgjel omistab hobuse organism hõlpsalt kõik söödalisandis peituvad vajalikud mineraalid ja vitamiinid.

Meie teadus, Sinu edu

 Foran Equine pühendub enda toodete testimisse kindlustamaks vastavus globaalse anti-dopingu regulatsioonidega. Bränd kasutab vedelikkromatograafiat, massispektromeetria (LCMSMS) tehnoloogiat ning Le Laboratoire des Courses Hippiques (LCH) Prantsusmaal. Foran Equine S.A.F.E märk pannakse külge toodetele ainult siis, kui ollakse kindel, et toode ei sisalda keelatud aineid ning on sporthobustele ohutu kasutada.

Tehniline tugi

Foran Equine pakub kõikidele huvilistele tuge ja juhendamist oma klientidele. Forani hobuste veterinaaride ja toitumisspetsialistidest koosnev tiim nõustab kliente hobuse toitumise ja tervise vallas ning aitab välja valida hobusele sobivaima toote.

 VAATA FORAN EQUINE TOOTEVALIKUT

Tootesoovitused
 1. FORAN HOBUSE TÄIENDSÖÖT NEUTROLAC 1L
  FORAN HOBUSE TÄIENDSÖÖT NEUTROLAC 1L

  Toote omadused
  Segasööt hobustele,õlirikas ja hästi seeduva kiudainega

  • -25%
  25,90 €