Kasside jõulusoovid

Kasside jõulusoovid

Sinu kodu valitseja, kass, ei vaja just palju. Ta on rõõmus, kui tema uhiuues toidukausis on mõni maitsev kiisueine või kuivtoit, aknalaual uus kassipesa ning kindlasti on ta hiiglama õnnelik peremehe üle, kes temaga pimedatel talveõhtutel mängida sooviks.

Kassile jõulukinki valides ole pigem praktiline ning mõtle selle peale, mida sinu kass päriselt vajab. Võib olla on see mõni uus kassiliiv? Või äkki oleks sinu kassile vaja uut liivakasti? Kui sul on aktiivne kass, kes jalutamas armastab käia, võid vaadata Hurtta Adventure trakside poole. Sobivaid kassitrakse on ka Rukkalt. Kui sinu kass pole varem trakse näinud ega kasutanud, siis pea meeles, et isepäisele kassile ei pruugi jalutamisatribuutika tutvustamine olla kõige lihtsam väljakutse. Trakse võiks kassile tutvustada pigem pikema aja vältel, sest vaid nii on ühisest jalutuskäigust rõõmu teile mõlemale. Kindlasti peavad kassitraksid olema põgenemiskindlad ning istuma kassile hästi. Kindlasti konsulteeri enne trakside ostu PetCity kaupluse teenindajaga.

Loomulikult ei jäta ühtegi kassi mänguasjad külmaks. Proovi kassile rõõmu tuua mänguasjaga, kuhu on sisse peidetud pisut naistenõgest. Naistenõges on kasse pöördesse ajav taim, mille eeterlikud õlid matkivad kasside õnneferomoone. Muide, sama hulluks läheb emane kass siis, kui ta näiteks isase kassi uriini lõhna tunneb.

Naistenõges on kasulik ka kasside ülemteenritele (omanikele) – see aitab lõõgastuda ja uinuda ning aitab leevendada isegi valu. 

Seotud postitused
  1. Mürakartus lemmikloomadel Mürakartus lemmikloomadel
  2. TEADUSLIKULT TÕESTATUD - koeraomanikud on tervemad! TEADUSLIKULT TÕESTATUD - koeraomanikud on tervemad!
  3. Kasside kuldaastad Kasside kuldaastad
  4. Kui tihti kassi pesta? Kui tihti kassi pesta?