Kõik PetCity loomakliinikud ja kauplused jäävad piirangute ajal avatuks

Kõik PetCity loomakliinikud ja kauplused jäävad piirangute ajal avatuks PetCity ketti kuuluvad 8 loomakliniikut ja 19 kauplust üle Eesti jäävad ka piirangute ajal esialgu avatuks, pakkudes lemmikloomadele ravi ja vajalikke tarvikuid. Samuti jäävad avatuks PetCity lemmikloomahotellid ja grooming-salongid. Piirangute ajal on suletud ainult lemmikloomade treeningsaalid.

Palume siiski kõikidel meie klientidel järgida ohutusnõudeid:

 

  • Enne kliinikusse tulekut eelregistreeru vastuvõtule, helistades selleks enda sobivaima PetCity loomakliiniku registratuuri
  • kliinikusse tule võimalusel üksi
  • Kanna võimalusel siseruumides maski.
    -  Eelista praegu meie mugavat e-poodi kauplusele. Toimetame pakid kohale kiirelt ja kntaktivabalt. Erinevate kullerteenuste kohta loe SIIT

 


PetCity loomakliinikute ja kauplusteketi juhi Riina Eisleri sõnul ei saa lemmikloomad küsida oma haigustele ajapikendust sel ajal, kui ühiskond end COVID-19 tõttu lukku paneb. „Lemmikloomad peavad saama hoolitsust, tähelepanu ja ravi sõltumata sellest, kuidas inimesed oma ühiskondliku elu parasjagu korraldavad“, ütles Eisler.
PetCity lemmikloomakeskusete lahtiolekuaegades võib tulla ette mõningaid muudatusi, ajakohane info avamisaegade kohta on üleval PetCity koduleheküljel petcity.ee,“ rääkis Eisler ja lisas, et poed peavad lähtuma kaubanduskeskuste avamisaegadest ning jooksvalt jälgitakse ka külastajate arvu.
PetCity Rannamõisa loomakliinikus töötab ka ööpäevaringset abi pakkuv PetCity lemmikute kiirabi, mille lühinumber on 15222.
PetCity missioon on viia Eesti lemmikloomakultuur uuele tasemele. Loomakliinikutes töötavad oma ala spetsialistid, kelle kasutada on kaasaegseim raviaparatuur. PetCity kauplustes on maailmas tunnustatud ja armastatud brändid. Erinevaid tooteid pakutakse nii koertele kui kassidele aga ka hobustele, lindudele ning närilistele.