Kui palju liha või kala peaks minu kass sööma?

Kui palju liha või kala peaks minu kass sööma?

Kas teadsid, et kass on erinevalt koerast karnivoor? Selle tõttu on nende menüüs liha ja kala äärmiselt olulisel kohal – kass ei suuda iseseisvalt piisavalt tauriini toota. Ilma tauriinita võib kass kaotada nägemise ning võib jääda ka viljatuks. See asendamatu aminohape mõjutab südametööd ning on antibakteriaalsete omadustega.

Peale olulise aminohappe on lihas ka muid eluks vajalikke toitainetid-vitamiine, milleks on näiteks A-vitamiin ja arahhidoonhape.

Selle tõttu on kassi liha osakaal toidus äärmiselt oluline ning toitu valides peaks liha olema kindlasti toidu keskne koostisosa. Aatu toitudes on liha osakaal suisa 85% ning toit on kohandatud sinu kassi vajadusi arvesse võttes. Ka Meowing Heads kassitoitudes on liha osakaal äärmiselt suur. UKs valmistatud toidus kasutatakse mahekana ning lõhe on püütud Šoti vetest. Maitsev ja tervislik toit sisaldab rohkelt kasulikke aminohappeid, vitamiine ja loomuliult kvaliteetseimat toorainet!

Liha või kala?

Kui sinu kass eelistab liha asemel kala, siis PetCityst saad talle valida kalarohkeid Fish4Cats kuivtoitu ja konserve. Fish4Cats kuivtoidus on kala osakaal 65%, märgtoitudes on kala isegi rohkem – 90%! Fish4Cats toidud on teraviljavabad ning sisaldavad süsivesikuallikana tervislikku maguskartulit ja hernest.

Vesi kassi menüüs

Vesi on igale elusloomale asendamatu. Kuna kass on harjunud enda veenormi saama saakloomast, ei pruugi tema januinstinkt alarmi lüüa. Katseta erinevast materjalist valmistatud kausse, ehk meeldib hiirekuningale näiteks metall rohkem kui keraamiline kauss? Või eelistab ta klaasi plastikule? Väga hea on paigutada veekausid kodu erinevatesse nurkadesse, nii saad kassile pidevalt vee olemasolu meenutada.

Enamus konserve ja einekotikesi on on suurepärase veesisaldusega. PetCitys on müügil lai valik kassikonserve kvaliteetbrändidelt, vaata meie e-poodi ja veendu selles ise!