Lemmikloomahotell - asendamatu lahendus paratamatus olukorras

02.04.2018

Mida enne lemmiklooma hotelli toomist silmas pidada?

 Meile kõigile meeldib oma lemmikuga koos aega veeta. Nad on meile kõige kallimad ja võtaksime nad võimalusel igale poole kaasa, aga vahel tuleb ette olukordi, kus oma lemmiklooma kojujätmine on vältimatu. Sellisteks olukordadeks on olemas lemmikloomade hotell. Aga enne lemmikloomade hotelli toomist peaksid sa mõnd olulise asja silmas pidama

 Enne kui oma lemmiku PetCity lemmikloomade hotelli tood, veendu et:

 •  teie koer või kass on kiibistatud ja kiibi andmed ka registrisse kantud või kass tätoveeringuga märgistatud

Alates 2015. aasta 1. jaanuarist on Tallinnas kasside ja koerte kiibistamine kohustulik. See on oluline, et ootamatu looma kadumise korral leiaks teie lemmik võimalikult kiiresti tee tagasi koju. Kiibi paigaldamine on loomale valutu, kiibi number on kordumatu ja seda on ülimalt keeruline võltsida.

 •  teie koer või kass on vähemalt 4-kuune

PetCity lemmikloomahotellis võtame vastu koeri ja kasse alates 4. elukuust. See on minimaalne vanus, kui võib kaaluda oma lemmiku jätmist kellegi teise hoolde ning kodust väljapoole. Siiski soovitame nagu kõige muu puhul, ka siin alustada harjutamist järk-järgult ning esialgu lühiajaliselt. PetCitys on selleks eraldi võimalus ka proovipäevaks, mil lemmikloom tuuakse hotelli kuni kolmeks tunniks. Oluline oleks, et kutsikale võiks kaasa panna talle armsaks saanud mänguasju ja tema pesa. Eriti kutsikad, vanuses neli kuni üheksa kuud, vajavad hotelli teenindajatelt eritähelepanu, seetõttu võivad hotelli hinnad erineda tavahinnakirjast.

 • teie koer on vaktsineeritud marutaudi ja koertekatku vastu
 • teie kass on vaktsineeritud marutaudi, panleukopeenia, herpese ja calici-viiruse vastu

See on oluline hoidmaks kõigi hotellis viibivate lemmikloomade tervist. Me ei soovi riskida mitte ühegi looma tervisega.

 • teie lemmikule on tehtud kirbu- ja puugitõrje ning regulaarne ussitõrje

See on jällegi oluline, et kõik meie hotellis viibivad loomad ja samuti ka loomaomanikud saaksid tuua meie hotelli oma lemmiku, ilma tema tervise pärast muretsemata. Sellega ei väldi me mitte ainult loomade kokkupuudet haigustekitajaga vaid ka inimeste oma.

 Kõik eelnimetatud punktid on olulised nii sinu lemmiklooma heaolu tagamiseks kui ka teiste hotelli külastatavate loomade heaolu nimel.

 Kui sul tekib lohutamatu lemmiku igatsus, siis on meil igas hotellitoas kaamerad, et oma lemmikule kasvõi head ööd soovida ja siis rahuliku südamega magama jääda.

 

Loe milliseid teenuseid pakub PetCity lemmikloomahotell >>

PetCity Blog:

 • Mida tähendab hästi kasvatatud koer?

  Loe edasi

 • VOM toortoit koerale – loomupärane koeratoit

  Loe edasi

 • Koerte mänguasjad Zogoflex Air ja Zogoflex – mis neil vahet on?

  Loe edasi

 • Fish4Dogs Superior koeratoit – parim koerte Oomega-3 omastamise viis

  Loe edasi

 • Lemmiklooma allergiad

  Loe edasi

Kõik postitused