Nädala käpp Päka on Rakverest pärit

Nädala käpp Päka on Rakverest pärit

Saage tuttavaks – Päka! Huvitavat värvi neljajalgne on Tallinnasse toodud Rakverest, kus ta mingil seletamatul põhjusel juba üsna kaua tiksunud oli. Tõesti – väga keeruline on mõista miks Päka juba enda kodus ei ole, sabaliputaja on äärmiselt tähelepanelik, samas vilgas, inimesele motiveeritud ning juba ka vanuses, kus sussid ja muu selline huvitav klassikaline närimismaterjal teda ei huvita.

Päka silm särab ja jalg tatsub ning talle on tehtud kõik vajalikud protseduurid (kastreerimine, vaktsineerimine ja parasiiditõrje). Koertega saab ta läbi nii ja naa, enamus meeldivad väga, kuid on ka koeri, kellega Päka parema meelega suhtlemata jätaks. Päka osaleb ka Käpp ja Käsi programmis, mille raames õpetavad kinnipeetavad oma ala professionaalide all varjupaigakoeri.

Kui aga sinul juba on kodus lemmik, kes teistega läbi ei saa, siis head saad sa ikka teha! Mine jaluta Päka ja teiste varjupaigaasukatega või veel lihtsam – enda lemmikloomale head-paremat PetCity kauplustest ostes ära unusta ka varjupaigaloomi. Kõikides PetCity kauplustes on annetuskastid, mille sisu annetatakse Varjupaikade MTÜle. Ostes teed head!

Seotud postitused
 1. Muki lugu Muki lugu
 2. Bibi ja Jarri Bibi ja Jarri
 3. Varjupaiga Julia otsib armastavat kodu Varjupaiga Julia otsib armastavat kodu
 4. PetCity käis varjupaiga asukatel külas PetCity käis varjupaiga asukatel külas
Tootesoovitused
 1. KONG KOERA MÄNGUASI KUMMIPALL S
  KONG KOERA MÄNGUASI KUMMIPALL S

  Toote omadused
  Täiskummist pall

  9,99 €
 2. Kong Belly Flops kaheksajalg
  Kong Belly Flops kaheksajalg

  Toote omadused
  mänguasi koertele tekstiil kaheksajalg

  11,90 €