OPTINUTRITION Pro Plan sarja toitudes

OPTINUTRITION Pro Plan sarja toitudes

Pro Plan toitumisspetsialistid on juba aastakümneid teinud erinevate veterinaaridega koostööd ning seda ikka selleks, et välja töötada sinu lemmikule kõige toitainerohkeima ja sobilikuima toidu. Toit on tervise alus ning erineva elustiiliga või arengus koer vajab õitsenguks mõistagi erinevat, endale sobilikuimat toitu. Pro Plan toitude keskmeks on OPTINUTRITION.

Praegu saad Pro Plan Athletic suurele koerale mõeldud toidu ja Pro Plan tundliku nahaga koerale ülisoodsalt! Pakkumine kehtib vaid veebruari lõpuni.

Pro Plan kutsikatoidud

PetCityst saad enda kutsikale osta nii lamba, kana kui ka lõhebaasil valmistatud Pro Plan kuivtoitu. Kana ja lõhebaasil tehtud toit OPTISTART aitab tugevdada immuunsüsteemi ning annab kutsikatele ja noorkoertele ilusa elu alguse. Toit sobib ka lõputiinetele ning imetavatele emastele. OPTISTART koostises on ternespiim, mis on äärmiselt toitaine- ja mineraalainerikas. Lambabaasil valmistatud Pro Plan kutsikatoit, OPTIDIGEST on sobilik tundliku seedimisega kutsikale. Terve kõht on kutsikale eluliselt oluline kuna kutsikas talub võrreldes täiskasvanud loomaga veepuudust äärmiselt halvasti. Selle tõttu sisaldab OPTIDIGEST looduslikule prebiootikumi, muna ja looduslikku savi. Kõik mainitud ained tasakaalustavad sinu koera seedesüsteemi mikrofloorat ning soodustavad väljaheidete normaalset konsistentsi.

Pro Plan täiskasvanud koerale

Täiskasvanud koerale mõeldud Pro Plan OPTIBALANCE on valmistatud kanalihast ning sisaldab mitmeid kasulikke mineraale ja vitamiine.

Pro Plan toit aktiivsetele (täiskasvanud) koertele

Aktiivsed koerad vajavad kalorirohkemat toitu, kusjuures selleks, et kõhus ei tekiks raskustunne, ei tohiks nende toiduportsjon ülemäära suur olla. Toidus on suurem valgu- ja rasvasisaldus (30/20), lisaks on OPTIPOWERis oomega-3 rasvhappeid. Kõrgema kalorsuse tõttu sobib see ka kiire ainevahetusega ning tiinetele või imetavatele emastele.

Pro Plan toit tundliku nahaga koerale

Pro Plan OPTIDERMA sobib ideaalselt lemmikutele, kelle nahk ja karv vajab pisut turgutust. Toit on valmistatud peamiselt lõhest ning selle tõttu sobib see ka tundlikutele või lihtsalt kala armastavatele koertele. Peale tundliku naha on mõndadel lemmikloomadel ka kõht tundlikum. Kõhtu aitab parema tervise juures hoida Pro Plan OPTIDIGEST

Pro Plan ülekaalulisele koerale

Pro Plan OPTIWEIGHT on mõeldud lemmikutele, kes vaevlevad rasvtõve all, samuti on see maitsev toit ideaalne kastreeritud ja steriliseeritud loomadele. Toidus on tervelt 40% vähem rasva ning rohkem kiudaineid ja proteiini.

Pro Plan eakale koerale

Pro Plan OPTIAGE on vananevale koerale ideaalne, kuna see sisaldab taimeõlidest pärinevaid keskmise ahelaga triglütseriide. Triglütseriidid toetavad sinu lemmiklooma, muutes teda vaimselt teravamaks.

Seotud postitused
  1. FortiFlora probiootikum teeb sinu lemmiku kõhule pai FortiFlora probiootikum teeb sinu lemmiku kõhule pai