PetCity avab uue lemmikloomakeskuse Ülemiste kaubanduskeskuses

PetCity avab uue lemmikloomakeskuse Ülemiste kaubanduskeskuses

PetCity Ülemiste XL lemmikloomakeskuses on suure valikuga kauplus, moodsa aparatuuriga loomakliinik, hubane hotell ning isegi grooming-hooldussalong. Avamisüritusel keerleb loosiratas, toimub kingisadu, grooming-workshop ning loomakliiniku ekskursioon. Tere tulemast PetCity Ülemiste lemmikloomakeskusesse!

13.06 kell 14:00 avame Tallinnas, Ülemiste kaubanduskeskuse esimesel korrusel kõikide rõõmuks uhiuue PetCity lemmikloomakeskuse. Lisaks laia valikuga kauplusele, tegutseb uues lemmikloomakeskuses ka kaasaegse aparatuuri ja ruumidega loomakliinik, lemmikloomahotell ning grooming-salong.

Tule kindlasti ning võta kaasa ka enda neljajalgne pereliige, sest avamispidu saab olema tõeliselt vägev! Keerleb loosiratas, ringi tatsavad PetCity maskotid ning lisaks saavad kõik huvilised näha grooming-workshoppi 13. ja 14. juuni kell 17:00 ning 15. juuni kell 15:00. Samuti korraldavad meie PetCity loomakliiniku
veterinaarid 15. juuni kell 12:00 ja kell 14:00 loomakliiniku eksursioonituure.

MIS ON GROOMING WORKSHOP?


Grooming-workshop on harukordne võimalus küsida groomerilt kõike lemmiklooma karvahoolduse kohta! Samuti saavad kõik huvilised näha koerajuuksurit tegutsemas.

NB! KANDIDEERI GROOMING-WORKSHOPPI JA SAA ENDA KOERALE TASUTA GROOMING-HOOLDUS!

Rohkem infot kampaania kohta leiad siit


Loomakliiniku ekskursioon viib kõik huvilised muidu tavakülastajale suletud ruumidesse, nii näed, kuidas ja milistes tingimustes operatsioone ja protseduure läbi viiakse. Samuti saad tutvuda kõikide meie maja veterinaaridega.

AUH VÕI OLLA! ÜLEMISTES AVATAKSE TALLINNA SEITSMES PETCITY

PetCity on kodumaine kaubamärk ning meil on Eestis 14 kauplust. Lisaks Eestile tegutseme ka Lätis ja Leedus. Pealinnas on nüüdseks seitse PetCity lemmikloomakauplust ning kolm PetCity lemmikloomakliiniku, hotelli ja grooming-salongi.
PetCity missioon on viia lemmikloomakultuur Baltimaades uuele tasemele. Meie kauplusest leiab hulgaliselt innovaatiliseid tooteid kui ka ülemaailmselt armastatuid kaubamärke. PetCity loomakliinikus töötavad oma ala spetsialistid, kelle kasutada on moodsaim meditsiiniline aparatuur.
Kõik sinu lemmiklooma heaks!

PetCity Ülemiste lemmikloomakeskus on avatud iga päev 10-21.