PetCity kliinikud – lemmikute ravi viie tärni tasemel

PetCity kliinikud – lemmikute ravi viie tärni tasemel

PetCity eesmärgiks on Eesti lemmikloomakultuuri tõstmine, mille lahutamatu osa on viie tärni tasemel veterinaarravi üle kogu Eesti. 

PetCity loomakliinikud Tallinnas (RannamõisaÜlemiste ja Tähesaju), Tartus (Lõunakeskus ja Eeden), RakveresNarvas ja Pärnus pakuvad laia teenustevalikut. Meie käest saad nii tavapärased kui ka kiireloomulised raviteenused oma lemmikule, vajalikud ravimid, toidulisandid ja ravitoidud. 

PetCity Rannamõisa kliinik on üks Baltimaade suurim ja kaasaegseim loomakliinik, kus töötavad valdkonna parimad tippspetsialistid ja kasutatakse kvaliteetset tehnoloogiat.

Rannamõisa kliinikus on:

  • Eraldi vastuvõtu ja protseduuride ruumid kassidele ja koertele.
  • 10 intensiivravi kohta.
  • 18 kohta koerte statsionaaris ning 16 kohta kasside statsionaaris.
  • 4 kohta karantiini ruumides, kus on ventilatsioon ehitatud selliselt, et ruumides on alati alarõhk ja seetõttu minimaalne risk teistele loomadele.
  • 2 operatsioonisaali koos kaasaegseima tehnikaga, mida regulaarselt uuendatakse. Operatsioonisaalides on võimekus kunstlikuks hingamiseks, mistõttu on võimalik teha ka keerulisemaid operatsioone. Ruumides on maksimaalne steriilsus, mis vähendab vajadust kasutada antibiootikume. Operatsioonitubades on LED-operatsioonivalgustid ning spetsiaalsete HEPA-filtritega varustatud ventilatsioonisüsteemmis tagab operatsioonitoas puhtaima õhu. 
  • Võimekus läbi viia laparoskoopilisi operatsioone, endoskoopiaid, bronhoskoopiaid, rinoskoopiaid, kolonoskoopiat ja paljusid teisi uuringuid.
  • Hambaprotsetuuride ruum.

PetCity Rannamõisa loomakliinikus töötab ka ööpäevaringset abi pakkuv PetCity lemmikute kiirabi, mille lühinumber on 15222.

Kõigis PetCity kliinikutes kasutatakse Idexxi vere analüsaatoreid.

PetCity loomakliinikutest leiad laia valiku Hill's Prescription Diets ja Pro Plan Veterinary Diets ravitoite. Loe lisa siit.

Meil on ka lai valik hooldusprotseduure, regulaarne tervisekontroll lemmikutele ning tipptasemel konsultatsioon. Meie loomaarstid lahendavad ka võimatuna näivaid ülesandeid.