PetCity uued superstaarid – Bixie ja Bonna

PetCity uued superstaarid – Bixie ja Bonna

Bixie ja Bonna saavad enamasti väga hästi läbi. Bonna käib Bixiet kamandamas, kui too liiga palju haugub, laua pealt asju tahab võtta või õues liiga kaugele jookseb. Samas mängivad ja kaisutavad ja naudivad teineteise seltskonda. Bixie jaoks on Bonna täielik iidol ja Bonna jaoks on Bixie ’väike’ õde, kelle eest peab hoolitsema. Igav nendega ei hakka!


Bonna lugu

Jack Russelli terjer on väike koer suure koera hingega ja just see mind selle tõu puhul võluski, lisaks meeldib mulle nende imearmas välimus. Bonna võtmine 7 aastat tagasi oli täielik unistuse täitumine. Ta on südamlik, intelligentne, mänguhimuline, väsimatu ja kõige lojaalsem koer, keda võiksin tahta. Tänu Bonnale sai minu elu uue mõtte. Ta on alati minu kõrval ja tema tingimusteta armastus on mind lohutanud rasketel hetkedel. Tema üdini siiras rõõmsameelsus on mu ellu toonud nii palju positiivsust. Eelmine aasta avastasime enda jaoks agility ning võib öelda, et just see spordiala on Bonna nooruse eliksiiriks!

Bixie lugu

Austraalia karjakoeraga tegin tutvust tänu oma elukaaslasele, kellele oli alati see tõug meeldinud. Käisime karjakoerte suvepäevadel ja tutvusime tõuga ning olingi täiesti müüdud. Pärast poolteist aastat ootamist sündis lõpuks Bixie pesakond ning käisime teda juba algusest peale vaatamas. Kui kasvataja meile ütles, et Bixie on suure tõenäosusega täiskurt, olin hetkeks täiesti löödud, see oli hirmuäratav ja tundmatu maa. Koos Bixiega aga kohanesime uue olukorraga ja õppisime, et kurtus ei ole takistuseks mitte millegi ees! Ta on tohutult tark ja õpihimuline, tema töötahe on meeletu ja kui talle piisavalt tegevust ei leia, siis võib kindel olla, et ta mõtleb ise midagi huvitavat välja.

Miks Hurtta?

Hurtta tooted meeldivad meile, sest lisaks välimusele on rõhku pandud ka mugavale disainile. Kuna käime mõlema koeraga trennis ja pikkadel jalutuskäikudel, siis on ülioluline, et jope või traksid ei hõõruks ega piiraks kuidagi koera liikumist. Hurtta joped hoiavad koera soojas ja kuivas ning on sealjuures kerged ja mugavad. Armastame Hurttat väga!

Teksti kirjutas Bixie ja Bonna perenaine.

Seotud postitused
  1. Miks peab koera riietama Miks peab koera riietama
  2. Koera riietamise ABC Koera riietamise ABC