Steriliseeritud ja kastreeritud kassi toitmine

Steriliseeritud ja kastreeritud kassi toitmine

Steriliseeritud kass vajab vähema rasvasisaldusega kvaliteetset toitu. Pro Plan pakub ka kõige nõudlikuma maitsemeelega kassile täisväärtuslikku kuivtoitu. Valikus on kanast, lõhest ja kalkunist valmistatud superpreemium kassitoidud täiskasvanud ja eakatele kassidele. 

Võrreldes inimesega sirguvad meie lemmikud suguküpseks erakordselt kiirelt. Näiteks kassid on suguküpsed juba umbes poole aasta vanuselt. See tähendab, et kassipojaohtu armas lemmik võib süütuna näivalt jalutuselt naaseda paaritatuna. Steriliseerimine ja kastreerimine maandab mitmeid terviseriske, samuti muutuvad kassid kodusemaks ning ära jäävad ka öised armuvalus kräunumised. Enda kassi steriliseerimise ja kastreerimise võid usaldada meie kogenud loomaarstide hoolde. Teostame operatsioone sinu lemmikul turvaliseimas inhalatsioonianesteesias.

Kuna paarilise otsimine kulutab palju energiat, muutub kastreeritud ja steriliseeritud hiirekuningas palju laisemaks. Ta ei huvitu enam paarilise otsimisest vaid võtab elu märksa vabamalt – elustiilimuutus paraku tähendab kaalutõusu. Kaalutõus, aga, tähendab erinevaid terviseprobleeme (liigesed, süda jt). Hooli enda kassi eest juba varakult, pakkudes talle kvaliteetset steriliseeritud ja kastreeritud kassidele mõeldud toitu firmalt Pro Plan. Aprillis on Pro Plan superpreemium kassitoidud soodushinnaga! Vaata pakkumisi siit.

PURINA PRO PLAN STERILISED kassitoidud lõhe, kalkuni ja kanaga täiskasvanud kassidele (1-7a)

Purina PRO PLAN STERELISED OPTIRENAL® on kalkunirikas täisväärtuslik toit steriliseeritud või kastreeritud täiskasvanud kassile, mille peamiseks valguallikaks on kalkun. Tagamaks sinu kassi elurõõmu ja pikaealisuse, on toidus kõik eluks olulised toitained ja vitamiinid. OPTIRENAL® sisaldab kasulikku toitainete kompleksi, mis toetab neerude tervist. Toit toetab ja hoiab kassi kuseteede tervst, mis steriliseeritud ja kastreeritud kassidel on eriti oluline. Lisaks sellele aitab Pro Plan Sterilised Optirenal® vähendada kassi hambakivi ja -katu kogunemist. Loomulikult aitab see täisväärtuslik superpreemium kuivtoit hoida kassil saledant joont ja üleüldist head tervist.

Purina PRO PLAN STERELISED OPTIDIGEST® on kanarikas kvaliteettoit täiskasvanud steriliseeritud või kastreeritud kassile. Kanarohke kuivtoit sisaldab kõiki toitaineid, mida sinu kass vajab igapäevaseks vitaalsuseks ja pikaajaliseks terviseks. OPTIDIGEST® unikaalne toitainesegu toetab tõestatult seedesüsteemi tervist tänu looduslike prebiootikumide sisaldusele.

Purina PRO PLAN STERELISED OPTISENSES on lõherikas täisväärtuslik kuivtoit steriliseeritud või kastreeritud täiskasvanud kassile. Toit sisaldab sinu kassi eluks kõike vajalikku ning tagab kassi ideaalselt sihvaka kehajoone. See lõhebaasil valmistatud superpreemium kuivtoit vähendab tõestatult kassi hambakivi ja -katu kogunemist hammastele. Maitsev toit sisaldab OPTISENSES™ kompleksi, mis aitab sinu hiirekuninga meeli vitaalsena hoida. Lisaks toetab toidu ainulaadne koostis kassi neerusid ja kuseteede tervist.

 

PURINA PRO PLAN STERILISED kassitoidud kalkuniga eakatele kassidele (7+a)

Purina PRO PLAN LONGEVIS® täistoit on mõeldud steriliseeritud või kastreeritud eakale kassile. Kuivtoit sisaldab kõiki toitaineid, mida üks eakas steriliseeritud/kastreeritud kass vajab toetamaks tema pikaajalist tervist. Superpreemium kassitoit on madala rasvasisaldusega ning sisaldab LONGEVIS® kompleksi, mis tõestatult pikendab sinu kassi eluiga*. Maitsev, kalkunibaasil tehtud toit toetab kassi kuseteid, neerusid, immuunsussüsteemi ning seedetraktitööd. Madal rasvasisaldus garanteerib kassi tervisliku kehakaalu.

*Uuring teostati 90 kassi peal, vanuses 7-17 aastat. Leiud põhinevad kassidel, keda toideti ainult toiduga, mis oli rikastatud LONGEVIS® kompleksiga; võrdluseks olid kassid, kes said kontrolltoitu. Euroopa Patent EP1637041B1

PURINA PRO PLAN OPTIDERMA® ELEGANT tundliku nahaga täiskasvanud kassile (1+a)

See superpreemium kassi kuivtoit ühildab kõik asendamatud toitained, sealhulgas B-grupi vitamiinid, E-vitamiin, tsink ning oomega-3 ja oomega-6 rasvhapped ning toorkiud. Lõhebaasil valmistatud toidus sisalduv toorkiud on suurepärane abimees kassidele, kes on karvapallidega kimpus. Toit pärsib karvapallide tekkimist ning soodustab nende väljutamist soolestikust. Tavaliselt esineb karvapalle pigem pikakarvalistel kassidel.

Kvaliteetne toit sisaldab väärtuslikku OPTIDERMA® kompleksi, mis tõestatult aitab hoida ja toetada kassi naha tervist ja tema kaunist karvastikku. Lisaks vähendab toit karvade väljalangemist ja kõõma teket. Suurepärane ja maitseküllane koostis sobib ka kõge nõudlikuma maitsemeelega kassile.

Tootesoovitused
 1. Pro Plan Cat Sterilised kassitoit KANA 400g
  Pro Plan Cat Sterilised kassitoit KANA 400g

  Toote omadused
  Kastreeritud või steriliseeritud kassidele

  5,29 €
 2. Pro Plan Cat Sterilised Optisenses kassitoit lõhega 1,5 kg
  Pro Plan Cat Sterilised Optisenses kassitoit lõhega 1,5 kg

  Toote omadused
  Kastreeritud või steriliseeritud kassidele

  15,90 €
 3. Pro Plan Cat Sterilised 7+ kassitoit kalkuniga 1,5kg
  Pro Plan Cat Sterilised 7+ kassitoit kalkuniga 1,5kg

  Toote omadused
  Kastreeritud või steriliseeritud kassidele

  15,90 €
 4. Pro Plan Cat Adult Optiderma Elegant kassitoit lõhe 1,5 kg
  Pro Plan Cat Adult Optiderma Elegant kassitoit lõhe 1,5 kg

  Toote omadused
  Täiskasvanud kassidele

  15,90 €