Uued tooted PetCitys - väikeloomale ja kassile

Uued tooted PetCitys - väikeloomale ja kassile

Uus aasta on PetCityle toonud kaks üle maailma armastatud brändi. Nüüd saavad kõik kassisõbrad enda väikseid kiskjaid hellitada imemaitsvate Aatas kassikonservidega. Kõik väikeloomaomanikud saavad enda pisikestele sõpradele pakkuda vaid parimat.


Aatas
Kvaliteetse tooraine tõttu sobib konserv ka kõige suuremale kiisugurmaanile, samuti on märgtoit heaks alternatiiviks kassidele, kelle probleemiks on vähene vee tarbimine.

Kvaliteetne tooraine

Aatas tootevalikus on järgmised maitsed: kana & siig, kana & tuunikala, kana & krabi, kana & sardiin, tuunikala & makrell, tuunikala & krevett, tuunikala & tilapia. Kogu tooraine on väga kõrge kvaliteediga. Nii pärineb kanaliha vabapidamisel kanadelt, mereannid on püütud jätkusuutikul moel. Kõik toidud on küpsetatud aeglaselt, et tagada toitainete maksimaalne säilivus toidus. Toidud on teraviljavabad, ei sisalda kunstlikke värv- ja lõhnaaineid ning samuti on nad ka GMO-vabad. Kogu Aatas kiisueinete toodang vastab MSC standardile (keskkonnasäästlik tootmine), lisaks on kõik pakendid BPA vabad (BPA kahjulikud mõjud on seotud viljatusega, loote ja kasvavate isendite arenguhäiretega, BPA on kantserogeene ja hormonaalsüsteemi häiriv aine). Lisaks eelmainitule jälgitakse suurepärase kvaliteedi tagamiseks kõike, saagist tarbimiseni, digitaalselt ning iga konservikarp on käsitsi täidetud. Kõik sinu kassi heaolu tagamiseks!

 Vaat kõiki Aatas konserve siit.

Burgess

Viimaks on Burgess sari ka PetCitydesse jõudnud ning tooteid leiab meie kaupluste lettidelt ning loomulikult ka e-poest.

Burgess on ääretult pika ajalooga UK ettevõte, mis tänaseks on saavutanud enda hea kvaliteedi tõttu turul täieliku liiderpositsiooni. Ettevõte panustab pidevalt uurimistöödesse, lisaks on ettevõttes toitumisspetsialistid, veterinaarid ja teadlased. Kõike muidugi vaid selleks, et sinu väikelooma ninaesine oleks parima võimaliku kvaliteediga.

Valikus on erinevad heinad, maiused sinu väikeloomale ning muidugi ka täissöödad erinevatele närilistele. Küülik, rott tuhkur, hiir, merisiga, tšintšilja, hamster.
Vaata tervet valikut lingilt.