VOM toortoit koerale – loomupärane koeratoit

VOM toortoit koerale – loomupärane koeratoit

Kuidas valmib VOM koerte toortoit ja kuidas see sinuni jõuab?

 Kuna tegu on toortoiduga, siis on kogu tootmisprotsess väga rangelt jälgitud koostöös parimate Norra Maaülikooli spetsialistidega. Kogu toormaterjal tulebki just Norrast. Koeratoidu kogu tooraine külmutatakse juba tapamajades ning viiakse otsejoones tootja sügavkülmahoidlasse. Samuti kontrollitakse enne tootmist saabunud tooraine kvaliteeti, mis peab vastama kõrgele standardile. Kogu tootmisest toiduni kuluv aeg on kuni 30 minutit.

Eelnev protsess annab sulle kindluse, et koeratoit on äärmiselt kvaliteetne ja toitainerikas.

 

Millist ideoloogiat kannab endas VOM koerte toortoit?

 Kuna meie koerte eelkäijad on lihasööjast hundid on ka kõige loomupärasem ja omasem koeratoit just toores ja värske liha. Looduse poolt on antud, et koerte ja nende eelkäijate, huntide,  toidulaud koosneb rasvadest ja valkudest. Süsivesikutele seal väga ruumi ei ole, kui, siis minimaalselt. Kõigi lihasööjate ja koerte seedesüsteem on arenenud nii, et nad saaks süüa naturaalset toitu. Näiteks on koertel ja kiskjatel suur magu, sest kunagi ei tea, millal järgmine saak püütakse. Seedesüsteem on lihtne ja lühike ning kohandatud kõrge energiasisalusega toidu jaoks. Samuti on koertel mõlemad, suured silmahambad ja teravad purihambad, et lõigata suuri lihatükke ja purustada luid.

 Kõik VOM toortoidu tooted:

  • Kõrge rasva- ja valgusisaldusega.
  • Kõiki VOM koeratoite tuleb hoiustada sügavkülmas -18° C juures.
  • Toidu valmistamiseks on kasutatud toorest liha, mida ei ole kuumtöödeldud.

 VOM toortoidu tootevalik:

 VOM active lihapallid ja vorst

VOM active

 Koostis: kana (lihalõiked, nahk ja kondid), sea ja veise sisikond ning lihalõigud, lehma sisikond. Vitamiini ja mineraali eelsegu.


 VOM active lihapallid ja vorst lõhega

VOM active

 Koostis: kana (lihalõiked, nahk ja kondid), sea ja veise sisikond ning lihalõigud, lehma sisikond ja lõhe. Vitamiini ja mineraali eelsegu.

 
VOM lihapallid ja vorst lõhega, kutsikale

VOM puppy

Koostis: kana (lihalõiked, nahk ja kondid), lehma sisikond, lõhe, munad ja härjamaks. Vitamiini ja mineraali eelsegu

 

VOM koerte toortoit on sinu koerale loomupärane toit, mis rikastab tema toidulauda ning annab kogu vajamineva toitainesisalduse.