Kassiliivade valik

 

Meie kassiliivade valikus on erineva koostise, lõhna ja hinnaga loomasõbralikud ja kemikaalivabad kassiliivad, mille hulgast ka kõige nõudlikumad nurrumootorid leiavad endale just selle kõige sobivama. Allpool on ülevaatlik tutvustus erinevatest kassiliivadest. Loodame, et see aitab teil leida oma lemmiktooted.

 

BioSand kassiliivad on valmistatud naturaalsest mineraalbetoniidist. Suure imamisvõime tõttu ei jõua niiskus kassiliivakasti põhjani ja hoiab kassiliivakasti kuivana. Paakumise kiirus võimaldab eemaldada kastist mustuse ja jätta ülejäänud liiva puhtaks ja värskeks.

Catrine Premium Super kassiliiv on paakuv, hästi imav ja vähendab tõhusalt ebameeldivat lõhna. Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Cats Best kassiliivad on naturaalsed ja biolagunevad, väga suure imavusega ja tagavad täieliku lõhnakontrolli. Kassiliivade valmistamisel on kasutatud uudset tehnoloogiat, mis neutraliseerib ebameeldiva lõhna ilma kemikaale kasutamata ning värske lõhn kestab kauem.

Certech kassiliivad on naturaalse lõhnaga ja looduslike koostisosadega. Lõhnade valikus on värske rohu lõhnalised, lavendlilõhnalised, rohelise tee ekstraktiga, metsalõhnalised, merelõhnalised, puuviljalõhnalised, värske rohu lõhnalised. Certech kassiliivade hulgast saab valida ka täiesti lõhnatud kassiliivad.

Certech kassiliivad jagunevad ka veel koostise järgi: kvartskristalli-,  savi-, maisiliivad. Pikakarvalistele kassidele on valikus spetsiaalsed liivad, mis ei takerdu lemmiku karvade külge.

Ever Clean kassiliivad. Ever Clean kassiliivad on väga hea kvaliteediga ja nende peamiseks plussiks võrreldes teiste liivadega on oluliselt suurem vedeliku imamis- ja paakumisvõime. Tänu väga heale paakumisomadusele, on liiva kulu ja ebameeldiva lõhna teke minimaalne.  

Padovan Silicat kassiliiv on naturaalne, biolagunev, ei tekita tolmu ja ei jää looma käppade ning karvade külge. Kassiliiv imab vedeliku mõne sekundiga ja seetõttu ebameeldiva lõhna levik taandub väga ruttu. Sinu lemmik saab muretult nautida oma liivakasti kasutamist.

Racinel kassilliivad on valmistatud 100% looduslikust rohelisest savist, kuhu on lisatud aktiivsütt, mis parandab lõhnasidumisvõimet. Seepärast on liiva lõhnalukustus suurem tavalisest betoniitliivast. Liiv püsib värske ja lõhnatu. Samuti on liiva vahetamine meeldiv, sest liiv on 99% tolmuvaba.

Worlds Best Cat Litter kassiliivad on 100% naturaalsed ja biolagunevad. Tõhus lõhnakontroll, kiirelt klombistuv ja lihtsasti koristatav - need liiva omadused teevad kassipidaja elu oluliselt kergemaks. Worlds Best Cat Litter kassiliivade sortimendis on kolme erinevat sorti liiva: roheline pakend originaal, punane pakend eriti hästi klombistuv ja tõhus lõhnakontroll, sobib neile, kel peres rohkem kasse ja lilla pakend lavendlilõhnaline liiv. Nende sortimendist leiab ka kõige nõudlikum kass omale sobiva liiva.

 Natures Calling kassiliivad  on 100% naturaalsed. Kassiliivad on valmistatud kreeka pähkli koortest ja nad paakuvad väga kiiresti. Väga hea lõhnakontroll.

.