Cat Chow karvapallivastane kassitoit 1,5 kg

8,49 €

Hind Apotheka kliendikaardiga 7,21 €

5,66 €/kg

Ostes selle toote saab sisse loginud klient enda tellimusele lisada kaasa kingituse


Toote omadused
Loodusl.kiudainetega,aitab kontrollida karvapallide teket
Pakend
KUIVTOIDUD KASSIDELE
Kogus/Suurus
1.5KG

  • -15%

Tootetutvustus
UUS Purina Cat Chow HAIRBALL CONTROL on täissööt täiskasvanud kassidele, kellel võib esineda probleeme karvapallide tekkega.

Purina Cat Chow on hoolikalt formuleeritud kõrgkvaliteetse valgu ja naturaalsete koostisosadega, nagu herned, porgandid, täisteraviljad, peediviljaliha ja pärm. Cat Chow on kanarikas ning enam kui 50% üldproteiinist tuleb loomsetest allikatest, et rahuldada sinu kassi loomulikke vajadusi. Retsepti on lisatud ka peedi viljaliha - naturaalne probiootikum, mis tõestatult aitab toetada seedetegevust, et sinu kass saaks söögist enamat. Toetudes meie kogemustele kasside toitumise alal aastast 1926, on Cat Chow 100% täisväärtuslik ja tasakaalus toid, mis sisaldab kõike, mida kass vajab selleks, et elada rõõmsat ja tervet elu.

Toitumisalane teave
TOITMISJUHEND: Tehke ülemineku Purina Cat Chow toidule järkjärguliselt 7 päeva jooksul. Täiskasvanud kassi vajaduse keskmine on arvutatud normaalse keskkonna temperatuuriga mõõduka aktiivsusega kassi kohta. Individuaalsed vajadused võivad varieeruda, toitmist k…
Loe edasi