Cavalor Take It Easy hobuse pasta 5 X 60 ml

17,90 €

0,36 €/l


Kogus/Suurus
300.00ml

Tootetutvustus
Hobustele eriti pingelisel perioodil. Ta sisaldab rahustavaid taimseid segusid koos kõrge trüptophani toosiga, lisaks vitamiine: A, D3, E ja magneesiumi.
Cavalor Take It Easy on olnud turul juba rohkem kui neli aastat ning on järiest enam populaarsust kogumas. Rohke tagasiside ja kogemused näitavad, et pärast pasta kasutamist on hobune palju keskendunum ja rahulikum. Cavalor Take It Easy on suurema konsentratsiooniga ja väga kerge kasutada.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: Olenevalt stressi suurusest on päevane soovituslik kogus 30-120 ml 24h enne stressi rohket situatsiooni. Optimaalne tulemus on 20 ml stressirohke sündmuse eelõhtul, 20 ml stressirohke sündmuse hommikul ja 20 ml 1 tund enne stressirohket sündmust. Optimaalne tulemus on igal hobusel erinev, kui maksimaalne päevane kogus ei tohiks ületada 180 ml päevas.
Võib kombineerida koos Cavalor Calmi ja Cavalor SoZeniga parima tulemuse saavutamiseks. Cavalor Take it Easy on sinu võti edukaks võistluseks. Ta aitab vältida hobuse rahustamiseks pikka soojendust ja "maha sõitmist" ning seeläbi saad tema sees olevat energiat kasutada hoopis võistluse ajal!

Koostisosade loetelu
Analüütiline koostis: toorvalk 28, 4%; toorrasv 0.14%; toortuhk 0, 33%; toorkiud 0, 1%; magneesium 0, 01%; kaltsium 0, 06%; fosfor 0, 01%; naatrium 0, 3%

Säilitamistingimused
Parim enne: vaata pakendilt.

Netokogus
5 X 60 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Nutriquine N.V

Päritoluriik
Belgia