Company Of Animals käitumisteraapia CD, erinevad helid

13,90 €
Toode on hetkel e-poest otsas, palun vaadake saadavust kauplustes

Kogus/Suurus
1.00tk

  • -50%

Clix Noises & Sounds CD. Erinevate helidega CD koerte helifoobiatega toime tulemiseks ja ennetamiseks. Sisaldab 30 erinevat heli.
Kasutamine:
1.Esimisel korral panna CD mängima nii vaikselt, et seda on vaevu kuulda sellises ruumis, mis on talle tuttav ning kus ta tunneb ennast pingevabalt. Lasta CD-lt valitud lõikudel või osadel mängida mitu korda päevas seni, kuni te olete rahul, et teie koer talub neid hääli ja tunneb end pingevabana. Kui tal tekib häältele mõni kõrval- või foobiline reaktsioon, jääge tema reaktsioonile külmaks ja suhteliselt mitte huvi tundvaks; ärge tundke vajadust teda rahustada või talle üleliia kaasa tunda. Hajutage tema tähelepanu mängimisega; tugevdage tavalisi kuulekuskäsklusi ning proovige õpetada uusi hoiakuid või trikke, kasutades auhindamis(maiuse andmise)meetodit. Kui on näha, et ta kardab, mängib CD ilmselt liiga valjult. Minge tagasi algsesse tundlikkuse vähendamise faasi ja vähendage häälte tugevust.
2.Järk-järgult, kahe või kolme nädalase trenni järgselt, suurendage helitugevust väikeste vahemike haaval. Proovige mängida CD-d rutiinselt söötmise või mängimise ajal, seostades nende häältega positiivseid sündmusi.
3.Programmi arenedes suurendada CD helitugevust seni, kuni see saavutab sellise hääle intensiivuse, nagu oleks „tegelikus“ situatsioonis. Lase CD-l mängida maja erinevates ruumides, sõprade ja sugulaste kodudes, aias ja autos. Kasutades kaasaskantavat CD-pleierit saate te seda CD-d mängida isegi siis, kui olete jalutamas. Varieeri CD mängimiseks erinevaid päevi ja kellaaegu nii, et see ei muutuks koerale ettearvatavaks harjutuseks.
Alati suhtle temaga positiivselt, mängides ja kaasa haarates lõbusatesse treeningharjutustesse.
4.Kui te olete kindel, et teie koer või kutsikas muutunud CD häälte suhteks taluvaks (alati võite te lindistada ise neid hääli, mida te arvate teda mõjutavat), on väga oluline see, et te jätkate seda programmi jätkuvalt. Samuti on mõned helid aasta jooksul ette ennustatavad (nagu näiteks: äikesetormid või ilutulestikud), mõned aga tekivad juhuslikult ning teie koer peab olema treenitud neid aastaringselt taluma.
5.Kutsikate sotsialiseerimise klassid on selle CD-ga foobiate vältimise treeninguteks ideaalseks kohaks. Sama meetodiga treenitakse nii kutsikaid, kui ka koeri, kellel on juba välja arenenud foobia: toimi aeglaselt, hoolitsusega ja toetava entusiasmiga looma suhtes.
Tootja: The Company of Animals Ltd, UK.