PetCity eratreening ja konsultatsioon

PetCity Koertekool pakub erinevaid võimalusi oma lemmiku õpetamiseks, treenimiseks, kasvatamiseks ja ka igapäevasteks seiklusteks.

 

Konsultatsioon

Esimene kohtumine toimub konsultatsioonivormis, mille käigus selgitame välja, millised on lemmiku omaniku ootused ja koera isiksus. Seeläbi saame teada, millises suunas koos edasi liikuda. Kui mõistame oma lemmikut, siis teame, kuidas teda paremini õpetada, treenida, koolitada, milliseid muutusi vajab tema elukeskkond või kuidas vähendada häirivat probleemset käitumist. Konsultatsioonid toimuvad PetCity lemmikloomakeskuses Rannamõisa tee 8. Tulge ja leiame üheskoos teile ja teie lemmikule sobiva lahenduse. Vajadusel saab jätkata eratreeningutega.

 

Eratreening

Eratreeningud toimuvad PetCity lemmikloomakeskuses Rannamõisa tee 8 või vastavalt kliendi vajadustele erinevates asukohtades üle Eesti. Koolituste teemadeks on muu hulgas sõnakuulelikkus; puuri- ja plõksutikoolitus; mäng ja mängureeglid; lõdva rihmaga jalutamine; sotsialiseerumine teiste koerte ja keskkonnaga; jõu-, vastupidavus- ja kiirustreeningud, näiteks jooksmine, ratta- ja rulasõit, rulluisutamine, ujumine koos koeraga; kuidas kasutada ümbritsevat keskkonda koera treenimiseks.

Konsultatsiooniaja kokkuleppimiseks võtke ühendust:

e-mail: siim.oja@petcity.ee

tel +372 5192 0772

 

Hinnakirjaga saab tutvuda, klõpsates siia.