Foran hobuse täiendsööt Ost O Flex 1 l

41,90 €

41,90 €/l


Toote omadused
Segasööt hobustele,õlirikas ja hästi seeduva kiudainega

Tootetutvustus
OST-O-FLEX – kontsentreeritud, liigeseid toetav täiendsööt. Maitsev ja väga tõhus siirup, mis sisaldab glükoosamiini, MSM-i ja kollageeni ning aitab taastada ja säilitada liigeste liikuvus tning tervist.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Näidustused: kasutamiseks oluliste toitainete, sealhulgas glükoosamiini, tähtsate sidekudede, nagu liigeseid ja luid ümbritseva kõhrkoe säilimiseks ja asendamiseks vajaliku aminosahhariidi lisaallikana. Täiendsööta OST-O-FLEX soovitatakse eriti hobustele, kes alles alustavad treeninguga ning võivad seetõttu tõenäolisemalt kogeda liigeste valulikkust ja jäikust, samuti intensiivselt treenivatele võidusõidu- ja võistlushobustele, kui nende liikumisulatus võib olla häiritud.
Toote andmeleht
Viimati uuendatud: detsember 2018
Kasutamine: enne kasutamist loksutada. Segada hoolikalt söödaga. Andke vastav kogus esimese kümne päeva jooksul kaks korda päevas ja edaspidi kord päevas.
Hobused massiga kuni 600 kg: 30 ml. Hobused massiga üle 600 kg: 45 ml. Väiksemad hobused ja ponid: 15 ml.
Kasutades kümme päeva 60 ml päevas ja edaspidi 30 ml päevas jagub 1 l täiendsöödast OST-O-FLEX 23 päevaks. Kasutamisel 30 ml päevas jagub 1 liitrist 33 päevaks.

Koostisosade loetelu
Koostis: sahharoos, sorbitool, glükoosamiin-HCl, glütserool, kalaluujahu (haikõhr*), metüülsulfonüülmetaan, inuliin.
Märkus*: sisaldab rikkalikult orgaaniliselt I ja II tüübi merekollageeni, samuti proteoglükaane ja glükoosaminoglükaane, sealhulgas kondroitiini, glükoosamiini ja hüaluronaati.
LISANDID
Mikroelemendid (sulgudes allikas) 1 l kohta
E5 mangaan (mangaansulfaadi monohüdraat) – 3200 mg (10 000 mg)
Analüütilised koostisosad: toorvalk 5,48%, toorõlid ja -rasvad 0,2%, toorkiud < 0,1%, toortuhk 5,3%, niiskus 48,35%, naatrium < 0,5%, glükoosamiin-HCl 120 000 mg/l, metüülsulfonüülmetaan 33 300 mg/l

Hoiatused
Ettevaatusabinõud: ainult veterinaarseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Pärast kasutamist sulgege pakend hoolikalt.

Säilitamistingimused
Säilitada kuivas ja jahedas kohas.

Netokogus
1 L

Tootja, pakendaja, turustaja
Foran Healthcare Ltd.

Päritoluriik
Iirimaa
Sarnased tooted