Lemmiklooma füsioteraapia


Lemmiklooma füsioteraapia on vajalik peale vigastust, operatsiooni või diagnoosi mõnele haigusele.


Lemmiku füsioteraapia aitab kaasa erinevatest vigastustest ja haigustest paranemisele, vaigistab valu ning mängib olulist rolli pärast vigastust või operatsiooni. Lisaks aitab füsioteraapia kaasa pikaajaliste ning krooniliste probleemide korral. Parandades ja säilitades looma jõudu ning painduvust, taastab füsioteraapia ka normaalseid liikumismustreid ning pakub sellega loomale olulist leevendust.

Taastusravi vajaduste kaardistamisel on ülioluline koostöö loomaomanikuga ning taastusravi põhineb iga looma individuaalses vaatlemises ja hindamises. Lähtuvalt diagnoosist on võimalik aru saada, mis häired loomal on, mis seda põhjustab ning kuidas neid parimal viisil ravida. Kui jätta looma probleemid tähelepanu ja ravita, võib see põhjustada veelgi suuremaid tervisehädasid.


PetCity loomakliiniku füsioterapeutide poolt pakutavate teenuste seas on näiteks massaaž stressi leevendamiseks või lihaspingete maandamiseks, laserteraapia valus vaigistamiseks ja põletike raviks, nõelravi ehk akupunktuur kroonilise valu või põletiku raviks, lisaks Moxa-teraapia ja kaaniteraapia.