Hill's Prescription Diet Derm Complete koeratoit 2 kg

Erisööt

29,90 €

14,95 €/kg

NB! See toode on erisööt! Enne toote ostukorvi lisamist, konsulteeri oma loomaarstiga! Seda toodet saab osta ainult sisseloginud klient.

Hills mõõdutopsik


Tootetutvustus
Kuivtoit (täissööt) naha funktsioneerimise toetamiseks dermatoosi ja liigse karvade kaotuse korral ning toidu koostisosade ja toitainete talumatuse vähendamiseks täiskasvanud koertel. See eritoit sisaldab suures koguses asendamatuid rasvhappeid, palju linoolhapet (LA), eikosapentaeenhapet (EPA) ja dokosaheksaeenhapet (DHA) ning valitud ja piiratud arvu valke ja süsivesikute allikaid.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Sööda ainult seda toitu. Enne kasutamist ja kasutusaja pikendamist on soovitatav küsida veterinaararsti arvamust. Sööda näidatud õige päevane kogus vastavalt koera suurusele. Korrigeerige kogust optimaalse kaalu säilitamiseks; selle koguse võib jagada kaheks või enamaks toidukorraks päevas. Soovitatav kasutusaeg: Naha funktsioneerimise toetamine dermatoosi ja liigse karvade väljalangemise korral: esialgu kuni 2 kuud. Koostisosade ja toitainete talumatuse vähendamine: 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse tunnused kaovad, saab seda sööta esialgu kasutada kuni üks aasta. Värske vesi peaks olema ko…
Loe edasi