PetCity loomakliiniku superpakkumised

2 on soodsam

Veebruaris tee kõik ostud PetCity loomakliinikutest, sest vaid meie kliinikutest saad kahe Hill's Prescription Dental Care kuivtoidu ostuga kaasa TASUTA toidutünni!

Hill's Dental Care kuivtoit vähendab hambakatu ja -kivi esinemist. Toitu on vürtsitatud antioksüdantide ja täiustatud suuhügieenitehnoloogiaga. Maitsev toit on suurepärase hambahoolduse aluseks, lisaks värskendab see hingeõhku.

NB! Hill's Prescription Diet Dental Care on saadaval vaid PetCity loomakliinikutes.

.

Vet's best

Lisaks saad veebruaris PetCity loomakliinikust kaks Vet's Best suuhügieenitoodet ostes -15% soodustust. Lemmiklooma suuhügieen on äärmiselt oluline, ära jäta seda viimasele hetkele!  

Peale selle superpakkumise saad kampaania perioodil (1.2-28.2) PetCity loomakliinikutest kiipimise koos registrisse kandmisega tervelt 15,6€ soodsamalt (kampaania hind 29,90€, sisaldab visiiditasu, lemmiklooma tervisekontrolli, mikrokiibi paigaldamist ning kiibi andmete sisestamist üleeuroopalisse registrisse, mida Eestis haldab Eesti Väikeloomaarstide selts: http://lemmikloomaregister.ee/ )

Mis on mikrokiip

Mikrokiip on väike, lemmiklooma naha alla süstitav kapsel, mis sisaldab unikaalset numbrikombinatsiooni. Mikrokiip on tõesti mikroskoopiline ning selle tõttu ei ole selle naha alla süstimine valusam, kui tavaline regulaarne vaktsineerimine. Sisuliselt on kiip  kui lemmiklooma isikukood, sest just kapslil olev info on lemmiku identsifeerimiseks oluline teave. Kadunud lemmiku puhul aitab kiip looma omanikuga kokku viia, sh juhtumitel, kui lemmikloom on kadunud väljaspool Eestit. Sellisel juhul on kindlasti tarvis kanda lemmik üleeuroopalisse registrisse (Europetnet), mis on tasuline. Kampaania ajal on registrikanne sinu jaoks hinna sees. 

Miks peaks lemmiklooma kiibistama

Kas teadsid, et lemmiklooma paigaldatud mikrokiibi abil jõuab kaduma läinud lemmik omaniku juurde kõige kiiremini tagasi? Peale selle on mitmetes kohalikes omavalitsustel lemmikloomade kiibistamine kohustuslik. Kiibistamine vähendab oluliselt ka KOV kulusid ning see tähendab omakorda seda, et sinu, kui maksumaksja laekuvat tulu kasutatakse efektiivsemalt ära. See on nii põhjusel, et võrreldes kiibistamata lemmikloomaga, leiab kiibitud ja registrisse kantud lemmik kiiremini tee enda peremeheni.

Kanna andmed registrisse!

Kui sinu lemmikul on kiip, mis ei ole registrisse kantud, on kiip tegelikult täiesti kasutu. Eestis on kolm kiibiregistrit. Vaid üks nendest, Eesti Kennelliidu hallatav register, kannab kõik Eestis sündinud tõukoerakutsikad automaatselt registrisse (kasvatajale "hinna sees"). Tihti võib olla kiip registreeritud aga hoopis kasvataja nimele.

mikrokiip soodsalt

Teiste puhul peab omanik sissekande ise või veterinaari abil ära tegema. Nendeks on Spin TEK'i Lemmikloomaregister LLR (tasuta!) ja Lemmikloomaregister (tasuline, sissekande teeb ainult veterinaar), mida haldab Eesti Väikeloomaarstide selts. Viimane register teeb koostööd rahvusvahelise kiibiregistriga Europetnet, seega on välismaal kaduma läinud lemmikul suur võimalus koju tagasi saada vaid tänu Lemmikloomaregistrisse kantud kiibile (ÜLIoluline kui sinu lemmik reisib tihti).

PetCity loomakliinikud asuvad Tallinnas (Rannamõisa ja Tähesaju), Tartus (Eeden ja Lõunakeskus) ning Pärnus

Registrite veebilehed