Lemmikute jõulud

PetCity Lemmikute jõuludPetCity on jõuluootusärevuses! Kui sina veel ei tea mida enda koerale või kassile jõuludeks kinkida, siis nüüd võid palju rahulikumalt hingata sest oleme just sinu lemmiklooma silmas pidades kokku pannud nurruma ajavad jõulupakkumised. PetCityst saad jõulukingid kassidele ja koertele ning isegi närilistele!

Maitsev toidukott

Pühadega seostub loomulikult hea ja maitsev toit, miks mitte kinkida enda või mõne sõbra lemmikule siis natuke kõhutäidet! Kampaania raames leiad suurepärase valiku nii kuiv- kui ka märgtoitu ning toortoitu. Mõistagi ei puudu täiuslikust kingikotist ka imemaitsev maius! Valida saad näiteks Hill's, Pro Plan, Cat Chow, Mush, Applaws, Encore, Fish4Cats ja Mark + Chapell koerte ja kassitoodete vahel. 

Riided igaks ilmaks

Ei ole olemas halba ilma, on vaid halb riietus! PetCity pakkumisest leiab endale sobivaima kombinesooni pikakarvaline koer ja külmakartlik minikoer. Talvejope saab selga isegi taks! Valikus on Skandinaavia tippbrändide, Rukka ja Hurtta, joped, jakid ja kombed. 

Jõulude eritooted

Jõulumaiused ja -snäkid koertele ja kassidele, advendikalender, jõuluteemalised mänguasjad KONGilt ja Beezteesilt ja palju muud huvitavat leiad loomulikult PetCityst.

Kassisõbra eripakkumised

Me ❤ kasse! PetCity on välja valinud kassiomanike TOP tooted ning jõulude puhul viinud kõikide lemmiktoodete hinnad alla. Tee enda kassile jõulukink – poeta ta kingikotti tarvilikku kassiliiva, maitsva ja tervisliku  toidu, uue liivakasti või armsa mänguasja. Valik on sinu!

Jõulukingid koertele

Sinu parim sõber väärib vaid parimat! Kingi enda koerale jõuludeks uus soe talvejope, uus mänguasi, maitsev toit või imeline maius

Kuva filtrid Peida filtrid
View as Grid Kuva listina

Tooteid 1-12 (66)