Rukka ja Hurtta sügiskollektsioon 2018

Viimaks ometi on jõudnud PetCitysse aasta oodatuim kaubalaar – kahe Skandinaavia tippbrändi, Rukka ja Hurtta, meeliülendav sügiskollektsioon 2018. Kuna tegemist on tõepoolest erakordse sündmusega, otsustas PetCity korraldada sügiskollektsiooni esitlejate leidmiseks välja konkursi, kus osales üle NELJASAJA lemmiklooma! Superkoonude väljaselgitamine ei olnud lihtne, kuid viimaks on nad teie ees. Loe Rukka koerte kohta lähemalt siit ning Hurtta koerte kohta siit

Mida on uut Rukkas

Rukka selleaastane kollektsioon toob rõõmu kõikidele, kes armastavad värve, mugavust ja turvalisust.

Rukka WoolyDazly ja Star

Elegantse disainiga kaela- ja jalutusrihmad, Star ja Dazly, on ehe näide modernsusest ja klassikalisest ilust. Helkurniit tagab nähtavuse ka sügiseses kottpimeduses, ekstra turvatunde loob omanikule kaelarihma lukustusmehhanism.

Hase

Hase on jakk, mis sobib igale kehatüübile. Vihmajakk on kerge, kuivab ruttu ning kaitseb sinu lemmikut pori ja vihma eest. Nipp! Kasuta Hase vihmajakki pealmise kihina, näiteks Rukka Wooly peal.

Windmaster

Võitle karge põhjaranniku tuule vastu koos Rukka Windmasteriga! Softshell-kangast valmistatud tuulejope sobib ideaalselt Eesti hilissügisesse ilmastikku. Jope fliissisu hoiab lemmiku kere soojas ka kergemate külmakraadide eest.

Rukka Neon Light

Rukka Neon Light sari on pimedate õhtute jaoks loodud. Neoonvärvides tooted muudavad sinu lemmiku pimeduses hästi nähtavaks. Trakside ja kaelarihmade kinnituskohtades on vilkuvad LED-tulukesed. Traksid on ergonoomilised ning rinnakus asuv kinnituskoht teeb ka kõige jõulisemalt tiriva lemmiku taltsaks sabaliputajaks.

Rukka Wooly

Hoolimata sügisesest päikesest on väljas ikkagi pisut külm? Samas jope väljaotsimiseks pole aeg veel küps? On kampsuniilm! Elegantne Wooly disain hoiab soojas koera ja kassi olulisi lihasgruppe ning sobib jahedamal või vihmasemal ajal kasutamiseks ka alumise kihina, näiteks Hase vihmajaki all.

Rukka Warmup jope

Warmup jope hoiab sinu lemmiku enne ja pärast trenni soojas. Rukka Warmup on valmistatud vee- ja tuulekindlast materjalist, fliissisu hoiab lemmiku kere soojas. Eemaldatav torusall hoiab soojas koera kõrvapiirkonda.


Rukka Frosty

Mõtled juba hirmuga mida teha selle pöörase, lühikarvalise kutsikaga talvel, kui väljas on -15 °C ja rohkem külmakraade? Ära muretse, tänu Rukka Frosty supersoojale talvejopele jääb alles sinu figuur ning kodu, sest sooja jopega ei pea jalutuskäigud lühemaks jääma. Frosty mugav disain võimaldab koeral end hõlpsalt liigutada. Et kilomeetrid kestaksid!

Rukka Airborn

Ultramoodne Rukka Airborn imiteerib inimeste moetrende! Airborn jopet on mugav peale panna, tark talvejope kaitseb sinu lemmiku olulisi lihasgruppe. Jope sobib kasutamiseks ka näiteks Hase vihmajaki all.

Mida on uut Hurttas

Hurtta 2018 aasta sügiskollektsioon on midagi täiesti enneolematut. Soome kvaliteetbränd on taaskord end tõestanud ning lisaks muule, toonud ilmavalgele ainulaadsed, jahikoertele mõeldud tooted.

Hurtta Ranger

Hurtta Adventure – traksid, kaela- ja jalutusrihmad

Hurtta Adventure sari on olnud juba mõnda aega paljude koera- ja kassiomanike lemmikud. Traksid sobivad ideaalselt ka kassidele! Nii kaela- kui jalutusrihmadele ja traksidele on võimalik kinnitada Hurtta Polar Light LED-tulukene.

Hurtta Drizzle

Drizzle on mugava lõikega tark vihmajope. Hurtta Drizzle vooderdus on varustatud fooliummaterjaliga, mis koera kehasoojust tagasi peegeldades pakub sinu lemmikule rohkem sooja ning parandab ta vereringet. Drizzle on mugav sulle ja su lemmikule – jope selga panemine ja ära võtmine on äärmiselt lihtne!

Hurtta Extreme Warmer

Extreme Warmer on jope, mis peaks olema absoluutselt iga koera garderoobis! Ilus ja mugav jope kaitseb koera olulisi lihasgruppe, lõige võimaldab koeral end igati liigutada. Extreme Warmer talvejopet on mugav selga panna ja ära võtta. Talvejope fooliumsisu annab koerale lisakoguse sooja.

Hurtta Worker vest

Nagu nimigi ütleb, on Hurtta Worker vest loodud tõelisele töökoerale! Worker vest on jahimehele ja ta jahikoerale ideaalne, sest selle külge on võimalik mugavalt kinnitada ka GPS-seadmega kaelarihma. Hurtta Worker on immutatud permetriiniga, mis aitab peletada sääski, põdrakärbseid ja puuke. Hurtta Worker vesti kõhualune on valmistatud tugevast ja vetthülgavast materjalist – nii ei kraabi sinu jahikoer puhmas jahtides õrna kõhupiirkonda ära. Worker vest on varustatud helkurribadega. NB! Permetriin ei ole kassidele sobilik.

 Hurtta Extreme Warmer

Hurtta Ranger vest

Ranger on sügispimedusse loodud! Erksavärviline vest on valmistatud Hountex® materjalist, varustatud helkurribadega ning immutatud permetriiniga, mis aitab tõrjuda putukaid.  NB! Permetriin ei ole kassidele sobilik.

Hurtta Rambler vest

Neopreenist valmistatud Rambler on õues möllamiseks loodud! Rambler on ideaalne eelkõige veelinnukoertele, sest on valmistatud vetthülgavast ja soojahoidvast materjalist. Helkurribad ja Rambleri ergas värv aitavad koera silmata ka pilkasest pimedusest. Sangade abil saab lemmikut mugavalt veest välja juhatada või teda kinni hoida.

Hurtta Swimmer vest

Swimmer on asendamatu koerale, kelle lemmiktegevuseks on ujumine! Mugav, hästi istuv mudel sobib helkurribade, ujukite ja erksa värvi tõttu eelkõige jahikoertele, aga ka neile, kes SUP-laual surfamist naudivad. Permetriiniga läbiimmutatud toode hoiab putukaid (sääsed, puugid, põdrakärbsed) eemal, ujukid aitavad koera vee peal hoida. Hurtta Swimmer vest on valmistatud vetthülgavast neopreenist. NB! Permetriin ei sobi kassidele.

Kuva filtrid Peida filtrid
View as Grid Kuva listina

Tooteid 1-36 (188)