PetCity kasvatajaprogramm

Kasvatajaprogramm

PetCity pakub nelja- ja kahejalgsetele 360-kraadise spektriga vajalikke tooteid ja teenuseid. Kuna meie üheks eesmärgiks on edendada Eesti lemmikloomakultuuri, siis soovime toetada kõiki vastutustundlikke kassi- ja koeraaretajaid. Mõistame, et kenneli ja kasvanduse kulud võivad olla äärmiselt kõrged ning selle tõttu olemegi välja töötamas PetCity kasvatajaprogrammi. 

PetCity kasvatajaprogramm on mõeldud koerte ja kassidega tegelevatele kennelitele ja kasvandustele, pakkudes häid allahindluseid kvaliteettoidule ja tarvikutele. 

  • Oled juba PetCity püsiklient ning sul on kasvandus või kennel ja soovid liituda PetCity kasvatajaprogrammiga? Saada liitumise taotlus aadressile e-pood@petcity.ee.
  • Kui sa ei ole veel PetCity klient, aga soovid liituda meie kasvatajaprogrammiga, siis loo endale konto petcity.ee lehel ja märgi vastavasse lahtrisse oma kenneli või kasvanduse nimi.
  • Kui soovid saada kasvatajaprogrammi pakkumisi, lisa linnuke PetCity uudiskirja saamise võimaluse juurde registreerimise vaates.
  • Soovid panustada meie kasvatajaprogrammi arengusse? Meili omapoolsed soovitused e-maili aadressile: e-pood@petcity.ee.

PetCity kasvatajaprogrammi eelised

  1. Suur valik tooteid (kassi kuivtoit ja konservid, kassiliiv ja muud tarvikud ning koera kuivtoit ja konservid ja tarvikud ) -20%
  2. Tasuta tarne PetCity kauplustesse (vaata PetCity kaupluste asukohti) ning pakiautomaatidesse
  3. Esmaostusoodustused sinu kutsikaomanikele (kirjuta soodustuse saamiseks meil aadressil e-pood@petcity.ee)

PetCity kasvatajaprogrammi tingimused

  1. Kasvatajaprogrammiga liitujale kuulub rahvusvahelise organisatsiooniga liitunud kennel või kassikasvandus. PetCityl on õigus kontrollida kasvatajaprogrammiga liituja andmete õigsust.

  2. Miinimumtellimus 120€

  3. Allahindlus ei laiene järgmistele brändidele: Royal Canin, Platinum, FourFriends, Acana, Orijen, Lilys Kitchen, Beaphar, Biosand, Everclean, Feliway, HeaHoog, Pipicat, Salmopet, Trixie, Vitapol. 

REGISTREERU