liitu ja võida

Liitu PetCity kliendiprogrammiga, anna nõusolek uudiskirja saamiseks ja võid VÕITA


Auhinnafondi väärtus on suisa 250 €. Loosiõnn naeratab õnnelikule kassi- ja koeraomanikule. Kassi kingipakis on Frolicat interaktiivne kassimänguasi + meened PetCitylt, koeri rõõmustame PetSafe automaatse palliloopijaga ning PetCity meenetega. 
Kampaania kehtib 1.7-2.8.2019. Loosis osalemiseks tuleb veebis liituda PetCity kliendiprogrammiga ning anda nõusolek uudiskirja saamiseks. Lubame, et hoiame sinu andmeid hoolikalt. PetCity uudiskirjaga jõuavad sinuni kõige värskemad ja paremad pakkumised esimesena. Meie uudiskiri ei kohusta sind mitte millekski ning sellest on igal ajal võimalik hõlpsalt loobuda. 
Juhul, kui oled juba püsikliendiprogrammiga liitunud, kuid ei ole tellinud uudiskirja, tuleb loosis osalemiseks ja uudiskirja tellimiseks logida sisse PetCity iseteeninduskeskkonda, minna „Minu kontaktandmed“ sektsiooni ning märkida ´linnuke´ „Liitun PetCity uudiskirjaga“ kastikesse.

Võitjad kuulutatakse välja hiljemalt 5.8.2019 PetCity kodulehel ning nendega võetakse ühendust e-maili või telefoni teel.


VÕITJAD ON URVE AAS (kassikomplekt) ning MEELI PAJUMÄE (koerakomplekt).