Mark & Chapell Serene-Um Calm looduslikud tilgad 100 ml

10,90 €
Toode on hetkel e-poest otsas, palun vaadake saadavust kauplustes

Toote omadused
Looduslik rahustav söödalisand

Tootetutvustus
Serene-UM Drops, kassidele ja koertele, kehakaaluga 1-10 kg.
Looduslik täiendsööt hüperaktiivsete, rahutute ja/või agressiivsete kasside ja koerte rahustamiseks.

Toime: L-trüptofaan on toiduproteiinis leiduv aminohape, mis on serotoniini (osaleb inimeste ja loomade une reguleerimises) eellane. Pärast L-trüptofaani tarbimist toiduga tõuseb loomade organismis selle aminohappe sisalduse tase ning see toetab küllastus-ja rahulolutunde tekkimist. See preparaat toimib samal põhimõttel. Lisaks sisaldab preparaat vajalikke vitamiine (A-, D-, B3- ja B6-vitamiine) ja aminohappeid (trüptofaan ja tauriin) ning mikroelemente mis kõik koos töötavad terve lemmiklooma heaks.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: soovitav kasutada äikesetormide, ilutulestike, reisimise ja üldise rahutuse korral. Enne kasutamist õrnalt pudelit raputada. Soovituslik kogus lahust valada söötmise alguses vähesele kogusele toidule, et loom vajaliku koguse preparaati kindlasti ära sööks. Seejärel anda ülejäänud toit. Samuti võib preparaati valada ka lemmiklooma joogivee või piima sisse, või siis manustada otse suhu. Soovituslikud kogused: kassid kaaluga kuni 2,5kg anda ½ teelusikat kaks korda päevas; kassid 2,5kg-5kg anda 1 teelusikatäis kaks korda päevas; koerad kaaluga kuni 5kg anda 1 teelusikatäis kuni kolm korda päevas; koerad kaaluga 5-10kg anda 2 teelusikatäit kuni kolm korda päevas. Preparaat on mõeldud kasutamiseks vaid vajalikel perioodidel. Värske puhas joogivesi hoida alati saadaval.

Koostisosade loetelu
Koostis: vesi, kaltsiumkloriid, polüsorbaat, nikotiinamiid, inositool, naatriumkarboksümetüül-tselluloos, kunstlik tuunikala maitseaine, glütseriin, L-trüptofaan, tauriin, B6-vitamiin, sidrunhape, sorbiinhape, metüülparabeen, propüülparabeen, D3-vitamiin, E-vitamiin, tsinkkloriid, naatriumseleniit.
Lisatud söödalisandid (kg kohta). Järgelemendid: kaltsium (kloriidina) 3800 mg, tsink (tsinksulfaat) 27 mg, seleen (naatriumseleniidina) 0,06 mg. Vitamiinid: B3-vitamiin (nikotiinamiid) 5200 mg, inositool 5200 mg, B6-vitamiin 2800 mg, D3-vitamiin 200.000 IU, E-vitamiin (all-rac-alfa-tokoferoolatsetaat) 100 mg. Aminohapped: L-trüptofaan 3000 mg, tauriin 3000 mg.
Analüütiline koostis: toorproteiin 0,16%, toorõlid ja -rasvad 0,26%, toorkiud 0,22%, niiskus 95,31%, toortuhk 0,93%.

Hoiatused
Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Hoida toodet kuivas ja jahedas, päikese eest kaitstud kohas. Säilivusaeg ja partiinumber on pakendil.

Netokogus
100 ml

Tootja, pakendaja, turustaja
Mark & Chapell Limited

Päritoluriik
UK