Mark & Chappell Stool Firm, koera täiendsööt, tabletid, N45

7,65 €

0,17 €/tk


Toote omadused
kõrvitsapulber, inuliin, pektiin

Tootetutvustus
Täiendsööt koertele, mis aitab hoida väljaheite tahkena. Sisaldab kaoliini, mis seob toksiine ja prebiootilist kiudainet inuliini, mis parandab heade bakterite elukeskkonda. Koostises on ka kaltsiumkarbonaat, mis aitab moodustada soole limaskestale kaitsvat kihti.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutamine: kuni 5 kg koer 1 tablett, 5-10 kg koer 2 tabletti, 10-15 kg koer 3 tabletti, 15-30 kg koer 4 tabletti kord päevas, üle 30 kg koer 3 tabletti kaks korda päevas. Ei ole soovitav anda alla 8 nädala vanustele kutsikatele. Vähem kui 6 kuu vanustele kutsikatele anda pool soovitavast doosist.
Hoiatus: Kui väljaheide on jätkuvalt vedel peale 24 - 48 h, siis konsulteerige loomaarstiga.
Üle 7 päeva järjest ei ole soovitav toodet manustada. Kui soovitakse toote kasutamist siiski jätkata, siis tuleb teha 7 päevane paus. Kaoliin ja pektiin võivad, eriti kui manustada suures koguses, mõnedel loomadel põhjustada kõrvaltoimeid (kerge, tavaliselt mööduv kõhukinnisus) ja omada koostoimeid ravimitega. Konsulteerige loomaarstiga, et teha kindlaks, kas mõnel teie loomale manustataval ravimil on koostoime kaoliini ja pektiiniga.

Koostisosade loetelu
Koostis: kaltsiumkarbonaat, pärm, kõrvitsapulber, inuliin, pektiin. Lisatud söödalisandid (kg kohta): maitseaine 12000 mg, kaoliin 18000 mg.
Analüütiline koostis: toorproteiin 14,8%, toorõlid ja –rasvad 2,7%, toortuhk 59,5%, toorkiud 0,7%, niiskus 4,2%.

Hoiatused
Hoida laste eest kättesaamatus kohas.

Säilitamistingimused
Parim enne ja partii: vt pakendilt.
Säilitamine: kuivas ja jahedas kohas, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Netokogus
45 tabletti

Tootja, pakendaja, turustaja
Mark & Chapell Limited

Päritoluriik
UK