PetCity teenused - kõik lemmikloomadele ühest kohast.

Kõik lemmikloomadele ühest kohast:

PetCity loomakliinik

PetCity on seadnud oma eesmärgiks Eesti lemmikloomakultuuri tõstmise. Selle lahutamatu osa on viie tärni tasemel veterinaarravi kättesaadavaks tegemine üle kogu Eesti. PetCity Rannamõisa loomakliinikus töötab ka ööpäevaringset abi pakkuv PetCity lemmikute kiirabi, mille lühinumber on 15222.

Ootame teid PetCity loomakliinikutesse Tallinnas (PetCity Rannamõisa ja Tähesaju loomakliinikutes), Pärnus ja Tartus

PetCity grooming

PetCity grooming ehk lemmikloomade hooldus on koera, kassi või jänese igapäevase hooldusrutiini tähtis osa. PetCity lemmikloomade hooldussalong pakub nii looma hügieenilist hooldust kui ka tema ettevalmistamist näitusteks. Millises mahus lemmik hooldust vajab, sõltub tema tõust, vanusest ja tervisest. Lisaküsimuste ja erisoovide puhul palume meiega ühendust võtta.

PetCity hotell

Teie puhkus või töölähetus õnnestub paremini, kui teate, et neljajalgne pereliige on kindlates kätes ja hästi hoitud. Just selleks ongi PetCity Rannamõisa keskuses lemmikloomahotell, kuhu on oodatud nii koerad, kassid kui ka väikeloomad. Teie koeral või kassil on siin oma tuba mõnusa puhkamisaseme, lohutust pakkuvate mänguasjade ning toidu- ja joogikausiga. Igas toas on veebikaamera – nii saate oma lemmiku tegemistel silma peal hoida kas või teisest maailma otsast! Kui vaja, saab paluda e-posti või telefoni teel muuta näiteks toidu- või jalutuskordi.

PetCity Hill's treeningkeskus

PetCity Hill's treeningkeskus on Eesti esimene kaasaegsete võimalustega avar sisetreeningsaal PetCity lemmikloomakeskuses. PetCity Hill's treeningkeskus on võimalik läbi viia erinevaid koerte treeninguid, koerakasvatajate kokkutulekuid, lemmiku sünnipäeva jpm. Lisaks on siin mugav korraldada erinevaid näitusi, esitlusi ja ettevõtte koolitusi-seminare.

PetCity lemmikloomakauplus

Oleme PetCity lemmikloomakaupluse kontseptsiooni luues lähtunud Põhjamaade ja Kesk-Euroopa lemmiklooma kultuurist. PetCity lemmikloomapoodides on lisaks tuntud brändidele ka esmakordseid tulijaid Balti turule. Lisaks laiale valikule soovime pakkuda ka meeldivat ostuelamust ning just seetõttu on meie poed rõõmsailmelised ja ruumikad – tahame, et nii teie kui lemmikud tunneks end meie juures koduselt ja inspireerituna.
Täna leiate PetCity lemmikloomakauplused Tallinnast, Tartust, Põlvast, Raplast ja Pärnust ning kõikidesse kauplustesse võib siseneda koos hästi käituva ja rihmastatud lemmikutega.