PetCity Ülemiste lemmikloomakeskus avab uksed

 Kui oled pikalt mõeldnud, mis imeasi see grooming on ja mida groomeri töö endast täpsemalt kujutab, siis pane nüüd kõrvad kikki ja kuula tähelepanelikult! PetCity Ülemiste lemmikloomakeskus avab juba neljapäeval, 13.06 uksed. PetCity on kodumaine kaubamärk ning meil on Eestis 14 kauplust. Lisaks Eestile tegutseme ka Lätis ja Leedus. Pealinnas on nüüdseks seitse PetCity lemmikloomakauplust ning kolm PetCity lemmikloomakliinikut, hotelli ja grooming-salongi.
PetCity missioon on viia lemmikloomakultuur Baltimaades uuele tasemele. Meie kauplusest leiab hulgaliselt innovaatiliseid tooteid kui ka ülemaailmselt armastatuid kaubamärke. PetCity loomakliinikus töötavad oma ala spetsialistid, kelle kasutada on moodsaim meditsiiniline aparatuur.
Kõik sinu lemmiklooma heaks!

Avamisüritusel toimub kapalju huvitavat, nagu näiteks loomakliiniku ekskursioonid, keerleb loosiratas ja toimub suur kingisadu. Lisaks saavad kõik huvilised osaleda grooming-workshopis. Grooming-workshop on harukordne võimalus küsida groomerilt kõike lemmiklooma karvahoolduse kohta! Samuti saavad kõik huvilised näha koerajuuksurit tegutsemas. 

NB! Nomineeri kindlasti enda lemmik grooming-workshopi testkoeraks ja saa enda koerale TASUTA karvahoolduse! Osalemiseks sisesta meie Facebookis kampaaniapildi kommentaaridesse pilt enda lemmikust. Kampaania reeglit leiad siit lehelt. 

Kampaania reeglid

Pet City OÜ korraldab läbi sotsiaalmeediakanali (Facebook) grooming-workshopi/koerade ilusalongi töötoas osalejate valimiseks kampaania (edaspidi kampaania). Kampaanias osalejate seast valitakse välja kuni kolm koeraomanikku, kes saavad Pet City OÜ poolt tasuta näidisgroomingu oma koerale.

Kui osaled kampaanias (postitad pildi lemmikust Facebooki üleskutse alla) nõustud ühtlasi järgnevate tingimustega:

1. Oled vastutustundlik loomaomanik;
2. Oled postituses jagatud koera omanik;
3. Sul on terve ja sõbralik koer, kes ei pelga võõraid inimesi (groomerit) ega heitu ümbritsevast melust.
4. Sul on võimalik tulla PetCity Ülemiste lemmikloomakeskuse avamisele ning osaleda enda lemmikloomaga grooming-workshopis kas neljapäeval (13.06) või reedel (14.06) kell 19:00 või laupäeval (15.06) kell 13:00
5. Kampaanias osaleja lemmikloomast tehakse ürituse ajal pilte ja videoid ning need laetakse üles PetCity sotsiaalmeediakanalites.
6. Osalejana lubad PetCityl loomast tehtud pilte ja videoid PetCity omal äranägemisel kampaania ajal ja edaspidi kuvada ja kasutada PetCity sotsiaalmeedia kanalites ja muudel eesmärkidel (nt poodides) Eestis, Lätis ja Leedus. Seejuures PetCity kinnitab, et:
6.1. PetCity ei kasuta pilte vastuolus hea tava ja eetika nõuetega.
6.2. PetCity kasutab lemmikust tehtud pilte vaid turunduslikul ja kujunduslikul eesmärgil.
7. Kampaanias osalemisega nõustud oma isikuandmete (loomaomaniku nimi, kontaktandmed, info lemmiku kohta), töötlemisega PetCity poolt kampaania tingimustes nimetatud eesmärkidel ja tähtaja jooksul ning kooskõlas PetCity privaatsustingimustega  (https://www.petcity.ee/privaatsuspoliitika).
8. PetCity valib postituses oma lemmiku piltide jagajate vahel välja võitja/võitjad kolmel päeval, so 12.06, 13.06 ja 14.06. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust.  

Kui oled eeltoodud tingimustel nõus meie kampaanias osalema, siis postita oma lemmikust pilt meie Facebooki üleskutse alla.
Kandideerimise periood: 10.06 - 14-06.2019