Rocca Al Mare eripakkumine

PetCity on eestimaine kaubamärk, mille ajalugu ulatub 2015. aastasse. Lemmikloomadele ja nende omanikele pühendunud PetCity eesmärgiks on edendada Eesti lemmikloomakultuuri, pakkudes nelja- ja kahejalgsetele 360-kraadise spektriga vajalikke tooteid ja teenuseid. PetCity kauplused, grooming-hooldussalongid, loomakliinikud ja treeningsaali leiab Eestist, Lätist ja Leedust.

Eestis on PetCityl juba 13 kauplust, lisaks kauplused ja loomakliinikud Lätis-Leedus. Rocca Al Mare kaubanduskeskuses asuv PetCity avas 2018a lõpus väikese pop-up tüüpi kauplusena enda uksed, nüüdseks oleme kolinud suuremale pinnale ning kostitame kõiki lemmikloomaomanikke selle puhul hulgaliste superpakkumistega.

Tule meile külla, kuni 26.4 saad 20% soodsamalt PURINA Pro Plan koertele mõeldud kuivtoidud ning kassitoidud. 20% soodsamalt saad ostukorvi pista ka CatChow ja DogChow lemmikloomatoidu kassile või koerale. Lisaks saab koeraomanik üle 10€ ostuga TASUTA kaasa My Family ripatsi koos graveeringuga, kassiomanik saab üle 5€ ostuga kaasa TASUTA konservi. Loomulikult kehtivad kauplused "Kõik auh, mjäu, siit!" ja "Hinnagarantii" eripakkumised. 

Loomulikult on meie kauplustesse oodatud nii loomaomanikud kui ka nende kallid lemmikloomad. Tere tulemast!