Pro Plan Adult Light/Sterelised koeratoit kanaga 3 kg

20,90 €

6,97 €/kg


Tootetutvustus
Pro Plan kuivtoit kõikides suurustes ülekaalulistele või steriliseeritud täiskasvanud koertele.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Vt. pakendilt soovituslikke päevaseid toidukoguseid. Toitmiskogused on üksnes juhised. Kui koer on ülekaalus, siis järgige ohutuks kaalulanguseks toitmisjuhist ning kohandage koguseid vastavalt, et keskmine kaalulangus kuus oleks 2-4% kehamassist. Puhas, värske joogivesi peab olema alati saadaval. Konsulteerige regulaarselt oma veterinaariga, et jälgida koera tervist.

Koostisosade loetelu
Koostis: kana (15%), nisu, dehüdreeritud linnuliha proteiin, mais, riis (9%), kuivatatud peedi viljaliha, sojajahu, hüdrolüsaadid, maisigluteenijahu, maisitangud, nisugluteenijahu, mineraalained, kalaõli, loomarasv. Lisaained: IU/kg: Vit. A: 37000; Vit. D3: 1200; Vit. E: 550; mg/kg: Vit. C: 120; mangaansulfaat monohüdraat: 260; veevaba kaltsiumjodaat: 3.4; vasksulfaat pentahüdraat: 52; mangaansulfaat monohüdraat: 120; tsinksulfaat monohüdraat: 440; naatriumseleniit: 0.31. Tehnoloogilised lisaained: mg/kg: aedviljaõlide tokoferooliekstraktid: 6.

Analüütilised koostisosad: proteiin 27, 0%, rasvasisaldus 9, 0%, toortuhk 7, 5%, toorkiudained 3, 0%.

Säilitamistingimused
Loomatoitu hoida jahedas ja kuivas kohas. Parim enne kuupäev, registreerimis- ja tootmisnumber: vt kodeeringut pakendi tagant.

Netokogus
3 kg

Tootja, pakendaja, turustaja
Nestle Purina

Päritoluriik
EL