Pro Plan Medium Puppy koeratoit tundlikule seedimisele lambaga 3 kg

21,90 €

7,30 €/kg


Tootetutvustus
Pro Plan Medium Puppy Sensitive Digest on rohke lambaga kuivtoit keskmist kasvu tundliku seedimisega kutsikatele. Samuti sobiv ka tiinetele/imetavatele koertele.

Optidigest sisaldab valitud prebiootikume, mis tõestatult aitavad tasakaalustada soolestiku mikrofloorat ning parandada väljaheidete konsistentsi.

Aitab toetada loomulikku kaitsevõimet ja pikaajalist tervist, on kergesti seeditav ning tagab kutsikale kõik vajalikud toitained.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Vaadake pakendilt soovituslikke päevaseid toidukoguseid. Toidukogused on üksnes juhised. Kohandage koguseid vastavalt oma koera aktiivsustasemele, füüsilisele vormile ja individuaalsetele vajadustele, et säiliks koera ideaalne kehavorm. Puhas, värske joogivesi hoida alati kättesaadav.

Koostisosade loetelu
Koostis: lammas (20%), dehüdreeritud linnuliha proteiin, mais, riis (10%), sojajahu, loomarasv, kuivatatud peedi viljaliha, hüdrolüsaadid, maisigluteenijahu, kuivatatud muna, maisitangud, mineraalained, kalaõli, kuivatatud ternespiim (0.1%). Lisaained: Lisatoitained:IU/kg: Vit. A: 28 000; Vit. D3: 910; Vit. E : 200; mg/kg: Vit. C : 120; raudsulfaat monohüdraat: 230; veevaba kaltsiumjodaat: 2.9; vasksulfaat pentahüdraat: 46; mangaansulfaat monohüdraat: 110; tsinksulfaat monohüdraat: 390 naatriumseleniit: 0.27.

Tehnoloogilised lisaained: mg/kg: bentoniit: 6000; aedviljaõlide tokoferooliekstraktid: 54.

Analüütilised koostisosad: proteiin 30, 0%, rasvasisaldus 19, 0%, toortuhk 7, 7%, toorkiudained 2, 5%.

Säilitamistingimused
Loomatoitu hoida jahedas ja kuivas kohas. Parim enne kuupäev, registreerimis- ja tootmisnumber: vt kodeeringut pakendi tagant.

Netokogus
3 kg

Tootja, pakendaja, turustaja
Nestle Purina

Päritoluriik
EL