Punast värvi lemmiku nädal PetCitys

Punase lemmiku nädal4-10 veebruar ülistame kõiki punase kasukaga lemmikloomi. Tule nimetatud perioodil PetCity grooming-hooldussalongi, sest vaid siis saad kõiki salongiteenuseid nautida 20% soodsamalt! NB! Soodustus kehtib juhul, kui ütled kassas "punane karv".

Meie grooming-hooldussalongid asuvad Tallinnas (Rannamõisa ja Tähesaju), Tartus (Eeden ja Lõunakeskus) ning Pärnus

PetCity viies salongis tegeleme lemmikloomade pesu ja kuivatusegapügamiselahtise karva eemaldamise ning trimmimisega. Peale eelmainitud teenuste pakume teie lemmikloomale ka täishooldustküüntelõikust ja kõrvapuhastust ning ka massaaži. PetCity grooming-hooldussalongides on võimalik ka isepesu!

Lemmikloomahoolduse (grooming) puhul pööratakse kindlasti suuremat tähelepanu näituse-, toa- ja pikakarvaliste koerte karvahooldusele, kelle karvastik nõuab suuremat hoolitsust. Lemmiklooma karvastiku järjepidev ja õige hooldus ning hügieen on olulised looma hea välimuse hoidmiseks, aga veelgi tähtsamad tema füüsilise tervise seisukohalt. Oluline on ka lühikarvalise lemmiklooma karvahooldus (deshedding) - vaid regulaarse hooldusega saab lemmiklooma karvaajamist vaos hoida. 

Eduka hoolduse eelduseks on lemmiklooma varajane harjutamine erinevate protseduuridega: igapäevane harjamine, kõrva- ja hambapuhastus, küünelõikus ning regulaarne pesu.