Purina PRO PLAN® ORIGINAL KITTEN 400 g. Täissööt kassipoegadele. Soovi

5,99 €

14,98 €/kg


Toote omadused
Kassipoegadele vanuses 1-12 elukuud
Toote kategooria
KUIVTOIDUD KASSIDELE
Kogus/Suurus
400G

Tootetutvustus
Purina PRO PLAN® ORIGINAL KITTEN 400 g. Täissööt kassipoegadele. Soovitav tiinetele ja imetavatele kassidele.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Sobib kassipoegadele alates 3-4 elunädalast.Kuivtoidule võib lisada vett, et kassipoegadel oleks lihtsam süüa. Suurendada toidukogust, kui kassipoeg hakkab rohkem sööma ja vähendada toidule segatavat vett kuni kassipoeg suudab süüa ainult kuiva toitu. Puhas värske vesi peab alati olema saadaval. Serveerida 2-3 einet päevas või vastavalt vajadusele. Tiinele kassile anda kuivtoitu min 90 g/päevas, imetavale kassile min 180 g/päevas või vastavalt vajadusele. Toitumiskogused varieeruvad ideaalse kehavormi säilitamise vajadusest lähtuvalt, mis on seotud vanuse, aktiivsuse, keskkonna ja steriliseerimisega. Kui kassipoeg on steriliseeritud või kastreeritud, siis kohanda koguseid vastavalt, et säiliks tema ideaalne kehakaal.

Koostisosade loetelu (allergiat või talumatust põhjustav koostisosa või abiaine märgitud TRÜKITÄHTEDES)
KOOSTIS: kana (20%), dehüdreeritud linnulihaproteiin, riis, nisugluteenijahu, loomarasv, mais, maisigluteenijahu, herneproteiini konsentraat, maisitärklis, kuivatatud muna, mineraalained, hüdrolüsaadid, pärmid, kalaõli, ternespiim (0.1%). Lisatud söödalisandid IU/kg: Vit A 36 000, Vit D3 1 200, Vit E 670 mg/kg, Vit C 140, raudsulfaat monohüdraat (F 87), veevaba kaltsiumjodaat (I 2.2), vasksulfaat pentahüdraat (Cu 13), mangaansulfaat monohüdraat (Mn 41), tsinksulfaat monohüdraat (Zn 130), naatriumseleniit (Se 0.12), antioksüdandid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS: toorproteiin 40%, toorrasvad- ja õlid 20%, toortuhk 7, 5%, toorkiud 1%, DHA 0, 05%.

Säilitamistingimused
Loomatoitu hoida jahedas ja kuivas kohas. Parim enne kuupäev, registreerimis- ja tootmisnumber: vt pakendilt. Lämbumise vältimiseks hoida lastele ja loomadele kättesaamatuna.

Netokogus
400 g

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja esindus: UAB Nestlé Baltics, Lõõtsa 8a, 11415 Tallinn, Eesti.