Racinel Comfort Aloe Vera kassiliiv 6 kg

15,99 €

2,67 €/kg


Mahe- või ökotoode
Kogus/Suurus
6KG

Tootetutvustus
Racinel aaloega kassilliiv on valmistatud 100% looduslikust rohelisest savist, millele on lõhnasidumise parandamiseks lisatud aktiivsütt. Tänu aaloe lisamisele püsib liivakast kauem värske ja lõhnav. Liiva peen koostis ja aktiivsöe sisaldus tagavad suurema lõhnakontrolli. Väga hea paakuvus teeb liiva kergesti hooldavaks. Liiva vahetamine on lihtne ja meeldiv, sest liiv on 99% tolmuvaba.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Kasutusjuhend: kalla liiv umber 7 cm kihina liivakasti põhjale. Paakunud tükid ja väljaheited eemalda regulaarselt liivalabidaga. Vajadusel lisa uut liiva. Desifintseeri regulaarselt liivakasti. Rasedatel tuleb vältida otsekontakti kassi väljaheidetega, kasutada kaitsekindaid või liivalabidat kasti puhastamiseks. Võib juhtuda, et kassil on uut liiva raske omaks võtta. Selle lahenduseks segada varem kasutatud toode ja uus kassiliiv kokku.

Säilitamine: avatud pakendit hoida kuivas ja korralikult suletuna. Avamata pakendit hoida kuivas kohas.

Koostis: 100% looduslik roheline savi.

Hävitamine: koos majapidamisjäätmetega. Ei tohi visata kanalisatsiooni.

Koostisosade loetelu
Koostis: 100% looduslik roheline savi.

Hoiatused
Ei tohi visata kanalisatsiooni!

Säilitamistingimused
Säilitamine: avatud pakendit hoida kuivas ja korralikult suletuna. Avamata pakendit hoida kuivas kohas. Hävitamine: koos majapidamisjäätmetega. Ei tohi visata kanalisatsiooni.

Netokogus
6 kg

Tootja, pakendaja, turustaja
Best Friend Group Oy

Päritoluriik
Soome