SIMPLE SOLUTION VAIBASHAMPOON EXTREME 1L

12,90 €
Toode on hetkel e-poest otsas, palun vaadake saadavust kauplustes

Toote kategooria
MUUD HÜGIEENITARBED
Kogus/Suurus
1L

Tootetutvustus, otstarve
Simple Solution vaibašampoon. Ühest liitrist jagub kuni 100L puhastuslahuse tegemiseks! Kergelt vahutav vahend, puhastab ja värskendab, sügavpuhastav toime eemaldab lõhnad ja aitab ennetada korduvat märgistamist. Sobib nii käsitsi kui ka vaibapuhastusseadmetes kasutamiseks.

Mõõdud
Pakend: 1 L

Toote materjal, hooldusjuhis
Koostis: <5% fosfaadid, <5% amfoteersed surfaktandid, puhast.vesi, glükooleetrid, kelatiivained. Kasutamine: Enne kasutamist puhastada vaip tolmuimejaga, et eemaldada lahtine mustus. Raputada pudelit ning proovida väiksemal pinnal, et testida materjali vastupidavust. Kasutades vaibapuhastusseadmetes: lahjendus 1:100 (segada 10ml 1L vees), plekileotus: lahjendus 1:5 (segada 200ml 1L soojas vees), manuaalne puhastus: lahjendus 1:10 (segada 100ml 1L soojas vees). Plekile on mugav toodet kanda pintsli abil.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoiatused: vältida vahendi auru või piiskade sissehingamist. Kasutada vaid hästituulutatud ruumis. Sissehingamisel liikuda värske õhu kätte. Silma sattumisel loputada jooksva veel all 15 minutit ja pöörduda arsti poole. Allaneelamisel EI TOHI oksendamist esile kutsuda. Juua mitu klaasi vett ning pöörduda koheselt arsti poole. Nahakontaktil pesta seebi ja rohke veega. Nahaärrituse tekkimisel pöörduda arsti poole.
Parim enne ja partii: vt.pakendilt. Säilitamine: kuivas ja jahedas kohas, otsese päikesevalguse eest kaitstuna. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: The Bramton Company

Päritoluriik
USA