Esimene visiit TASUTA! Esimene kindlustuskuu TASUTA

Sinu uus lemmik

Tule aprillis PetCitysse ja saa osa imelistest pakkumistest!  Lemmikloomadega juhtub ikka igasuguseid ootamatuid väljaminekuid. Kaitse enda rahakotti lemmikloomakindlustusega. „Sinu uus lemmik“ kampaania raames maksame sinu lemmiku kindlustuse esimese kuu meie! Loe lemmikloomakindlustuse täpsemaid tingimusi siit.


 Loomakliinikus tervitavad sind ja sinu lemmikut meie toreda veterinaarid, esimene vastuvõtt on sinu lemmikule täiesti tasuta*!  PetCity loomakliinikud asuvad Tallinnas (Rannamõisa ja Tähesaju), Tartus (Eeden ja Lõunakeskus) ning Pärnus. Pakume meie moodsates loomakliinikutes esmaklassilist veterinaarabi, PetCity lemmikute kiirabi töötab 24/7. Lisaks tasuta vastuvõtule saad PetCity loomakliinikutest soetada hulgaliselt kasulikke lemmikutele mõeldud toidulisandeid suisa 15% soodsamalt.
*Tasuta visiit ei kehti eriarsti või erakorralistele vastuvõttudele. Tasuta visiit kehtib PetCity loomakliiniku uuele kliendile, kes külastab kliinikut esmakordselt oma lemmikloomaga. Visiiditasuta külastus kehtib loomaomaniku ühele lemmikule. 

Loomulikult on hulgaliselt häid pakkumisi nii kassi ja koera kuivtoidule ja konservidele, maiustele, rihmadele, mänguasjadele, pesadele ning kasside tualetitarvetele.TASUTA eratrenni konsultatsioonAprillis tasub kindlasti tegeleda või vähemalt algust teha uute teadmiste omandamisega. Ootame sind meie eratrenni esmasele konsultatsioonile, mis meie püsiklientidele on aprillis täiesti TASUTA (tavahind 30€). Loe treeningvõimaluste kohta siit.

PS! Märtsis alustavad kaks uut kutsikakooligruppi. Loe kutsikakooli kohta lähemalt siit

"Sinu uus lemmik" kampaania kestab 1-31. märts 2019.