Keskkonnakuu

Keskkonnakuu eripakkumised kehtivad PetCity kauplustes ja e-poes terve veebruarikuu vältel. Veebruaris keskendume brändidele, kes hoolivad ökoloogilisest jalajäljest.

Pakkumised kehtivad 1-28.2021 PetCity sisseloginud püsiklientidele.

Kuidas saad veel keskkonnasõbralikum olla

Teisele ringile!

Veebruaris leiad PetCity kauplustest annetuskastid, kuhu ootame Sinu lemmiklooma hästi hoitud mänguasju või kaelarihmasid, trakse või jalutusrihmu. 
Kõik annetatud tooted toimetame Varjupaikade MTÜle.

Kuidas annetada e-poes?

PetCity e-poes saab annetuse valida perioodil 8.2-25.2 vaid „Annetus nimekirjas“ olevate toodete seast, mille tootenimes on märge ANNETUS. Annetuseks mõeldud tooteid ei tarnita ning nende transport varjupaika korraldatakse PetCity poolt.

  1. Vali allolevast annetusnimekirjast toode, mida soovid annetada.
  2. Lisa annetus ostukorvi.
  3. Tasu annetuse eest ja oledki teinud heateo varjupaiga loomadele. Sinu tellimuse komplekteerijad ei lisa annetustoodet sinu pakki, vaid koguvad annetuseks mõeldud tooted vastavasse kogumiskasti.

NB! Kui Sinu tellimus koosneb ainult annetuseks mõeldud toodetest, siis tarne on igal juhul 0 EUR - vali KINDLASTI tarnemeetodiks "Kättesaamine PetCity kauplusest", siis ei lisandu tarnekulu! Kui Sinu tellimus sisaldab tavatooteid ja lisaks annetuseks mõeldud tooteid või toodet, siis kõik peale annetuseks mõeldud toodete tarnitakse vastavalt valitud tarnemeetodile. 40 EUR ja suurema ostukorvi puhul on nagu tavaliselt tarne TASUTA!

Meie ametlik koostööpartner on üle Eestiline varjupaikade võrgustik Varjupaikade MTÜ

Varjupaikades on hetkel ligi 600 kassi ja 60 koera, kes ootavad pikisilmi armastavasse perre jõudmist.

Mida kinkida?

Kõige rohkem vajavad varjupaigad igapäevaseid asju – kassiliiva, erinevas vanuses kassidele ja koertele kvaliteetset kuivtoitu ning konserve. Varjupaikades kulub iga päev kasside eest hoolitsemisele keskmiselt 126 liitrit liiva, 300 kassieinet ja 39 kg kuivtoitu ning koertele 30 konservi ja 30 kg kuivtoitu. Nimekirjad vajaminevatest toodetest leiab ka PetCity kauplustest üle Eesti.

Oleme tänulikud kõikidele annetajatele!

Kuva filtrid Peida filtrid
View as Grid Kuva listina

Tooteid 1-36 (659)