Dokumentide väljastamine

Dokumentide väljastamine

Oled lemmikuga reisile minemas või sul on kodus pesakond? Võta meiega ühedust ning aitame sind igati dokumentide vormistamisel.

PETCITY KLIINIKUTES VÄLJASTATAVAD DOKUMENDID:

  • Europass
  • ussirohutempel
  • kliiniline läbivaatlus
  • vaktsineerimistunnistusi

Pea meeles, et kui kavatsed reisida EL-riikidest välja, tuleb lisaks kliinilisele läbivaatlusele ja korras dokumentatsioonile (kehtivad vaktsiinid) läbi käia ka Veterinaar- ja Toiduametist, kust väljastatakse sinu lemmikloomale vajalik REISISERTIFIKAAT.

EUROPASS on lemmiklooma reisimistunnistus ning seda väljastatakse vaid lemmikloomadele, kellel on MIKROKIIP. Tühjade passide väljastamine ei ole lubatud. Passis peavad olema omaniku ja looma andmed, mikrokiibi number ning andmed marutaudi vaktsineerimise kuupäeva, kasutatud vaktsiini ja vaktsineerimise kehtivuse kohta. Reisimisel uuri kindlasti sihtriigi nõudeid, mõningatel juhtudel on tarvis marutaudi tiitrit ja/või ehhinokokoositõendit (ussikuur) või midagi muud.

Kui sinul on kodus lemmikloom, kes välisriiidesse reisida ei soovi, sobib lemmiku vaktsineerimisi tõendavaks dokumendiks ka loomakliiniku väljastatav buklett.