Näriliste ja küülikute pidamise konsultatsioon

Soodushind 10,00 €

Tavahind 10,00 €

Duration30 minutes

Registreeru nüüd konsultant Marika Nekljudva näriliste ja küülikute pidamise veebipõhisele individuaalkonsultatsioonile! 

Koolitusel saad teada:

  • Näriliste ja küülikute pidamistingimused
  • Sobivad puurid 
  • Vajalikud tarvikud
  • Pisinäriliste toitumine ja hooldamine
  • Pisiimetajate levinuimad tervisemured
  • Esmaabi

Koolitus kestab 30 min.

KOOLITAJA MARIKA NEKLJUDOVA

Tegelen närilistega aastast 2006. Kõik algas meriseast Bossist. Loomake võlus mind oma sõbraliku ja kaitsetu olekuga ning toreda iseloomuga.
Siit algas huvi väikeloomade vastu. Olen organiseerinud tõumerisigade näitusi, omanud kasvandust. Oma teadmised olen ammutanud peamiselt ennast ise näriliste teemal harides, põhiline on aga isiklik kogemus.
Aastal 2013 astusin Eesti Loomakaitse Seltsi, kus hakkasin hoiukodu pakkuma erinevatele loomadele. Olen pakkunud hoiukodu ka närilistele ja küülikutele ning ise pidanud merisigu, liivahiiri, küülikuid, rotte, villakhiiri, dekoratiivhiiri, hamstreid, deegusid. Mind paneb väga muretsema, et inimesed tihti suhtuvad nendesse loomadesse kui elavatesse mänguasjadesse, neid võetakse laste jaoks emotsioonide ajel ja ei arvestata nende vajadustega.

Kahjuks hüljatakse neid loomi Eestis ka päris palju. Minu eesmärk ongi rääkida inimestele sellest, kui oluline on nende õige pidamine ning kui tähtis on mõelda enne looma võtmist, kas loom ikka mahub inimese tulevikku. Praegu on mul endal 7 merisiga, küülik, villakhiir ja 2 dekoratiivhiirt. Olen töötanud ka loomade varjupaigas ning kõik minu loomad on võetud just sealt.
 

BRONEERI AEG KOHE

Related Services:

All Services