PetCity otsib sügiskollektsiooni kampaanianägu

PetCity otsib sügiskollektsiooni kampaanianägu

Kui oled trenditeadlik ning praktilise meelega vastutustundlik koeraomanik, siis aja kõrvad kikki, sest PetCity suurejooneline kampaania võib sinu lemmikust teha rahvusliku superstaari! Moekad Põhjamaade brändid on välja tulnud pahviks löövate sügis-talv kollektsioonidega. Rihmad ja traksid, riided ja tulukesed on mugava disainiga, ilusad ning praktilised. Tooted on saanud heakskiidu tuhandetelt neljajalgsetelt ning on palavalt armastatud üle terve maailma. Põhjanaabrite välja töötatud riided garanteerivad ka ekstreemseima külmataluvuse, seega on kõik riided äärmiselt praktilised ka meie karges kliimas. 

Osale PetCity sügiskollektsiooni kampaanianäo valimises, osalemissoovist saad teada anda ainult kuni 30.08.2018

Kampaania reeglid

Pet City OÜ korraldab läbi sotsiaalmeediakanali(Facebook) sügiskollektsiooni(edaspidi kampaania) näo valimised.

Kui osaled kampaanias(postitad pildi lemmikust Facebooki üleskutse alla) annad oma nõusoleku, et sa:

 

 1. Omad koera ning oled vastutustundlik loomaomanik.
 2. Kampaanias osalemise vältimatuks eelduseks on aktiivse sotsiaalmeedia konto(koerakonto) omamine Instagramis, kus toimub edasine kampaaniapiltide kuvamine.
 3. Oled aktiivne sotsiaalmeedia kasutaja, sulle meeldib katsetada uusi tooteid ning oled ka natuke edev koeraomanik, kes armastab oma lemmikust teha pilte või videosid.
 4. RukkaKampaania raames ei tohi kampaanias osaleja olla samaaegselt seotud lemmikloomatarvete müügi ja/või turundamisega seotud teiste ettevõtetega, kas tootereklaami või brändingukampaania näol.

 5. Kampaanias osaleja kuvab PetCity poolt sulle proovimiseks ja pildistamisel kasutamiseks saadetud sügiskollektsiooni tooteid(toodete nimekiri sõltub loomast ja täpsustatakse hiljem) kogu kampaania vältel. Tooteid tuleb kuvada järjepidevalt oma sotsiaalmeediakontodel (Facebook ja Instagram).

 6. Kampaania raames saadame sulle PetCity poolt müüdavaid tooteid, mida tuleb kasutada koeraga piltide tegemisel. Pildistamisel kasutatud PetCity tooted jäävad sulle ja sinu koerale kasutamiseks ning need ei ole mõeldud edasimüümiseks.

 7. Kampaanias osalemiseks on oluline järgida täpselt sotsiaalmeedia jaoks õigeid hashtage (märk "#" kasutamine, et tuua esile teatud teemat või sõnumit) ja tage(märksõna). (Hashtagi ja tagi kasutamise juhend on toodud ära käesolevate tingimuste Lisas 1).

 8. Kui kampaania perioodil ei laeku sinult pilte sotsiaalmeediasse, millel on sinu koera pildistatud koos meie saadetud toodetega või ei ole tooted piisavalt selgelt fotodel näha, on meil õigus nõuda toodete väärtuse hüvitamist või kasutamata ja kahjustamata pakendis toodete tagastamist.

 9. Igal kampaaniapildil, kus on peal sinu koer märgib PetCity ära alati ka sinu Instagrami koerakonto.

 10. Kampaania fotosessioon toimub 05.09 – 09.09.2018. Oma fotot saates kinnitad, et saad antud ajaperioodil osaleda sügiskollektsiooni fotosessioonil(täpsema aja lepime kokku iga võitjaga isiklikult, aga siiski jääb fotosessiooni periood antud ajavahemikku).

 11. Kampaaniatooteid tuleb igal juhul kuvada sotsiaalmeediakanalis Instagram perioodil 25.09-30.11.2018(kampaania periood).

 12. Kampaanianägu ei tohi kustutada peale kampaania lõppemist vähemalt poole aasta jooksul oma Instagrami feedist kampaania pilte(vähemalt kuni 30.05.2019).

 13. Minimaalne postituste arv nädalas on 3 postitust(arvesse ei lähe Insta story ja Insta Live), mis on hashtagitud ja tagitud vastavalt Lisas 1 olevale juhendile. Postituses toodud piltidel peab olema sinu lemmikloom kuvatud koos kampaaniatoodetega.

 14. Saadetud piltide osas nõustub osaleja loovutama PetCityle tähtajatult kõik piltidega seotud varalised autoriõigused ning lubab PetCityl pilte oma äranägemisel kampaania ajal ja edaspidi kuvada ja kasutada.

14.1. PetCity ei kasuta pilte vastuolus hea tava ja eetika nõuetega.

14.2. PetCity kasutab Teie poolt saadetud pilte vaid turunduslikul eesmärgil

Kampaanias osalemisega nõustud oma isikuandmete töötlemisega PetCity poolt kampaania tingimustes nimetatud eesmärkidel ja tähtaja jooksul ning kooskõlas PetCity privaatsustingimustega  (https://www.petcity.ee/privaatsuspoliitika).

PetCity valib võitja/võitjad välja 31.08.18

 

Kui tundsid end ära, siis postita oma lemmikust pilt meie Facebooki üleskutse alla.

Kandideerimise periood. 24.08-30.08.2018