Uus kevadkollektsioon

PetCity uus kevadkollektsioon

Rukka Hoody pusa Rukka kaelarihm

PetCitysse on jõudnud UUS KEVADKOLLEKTSIOON

Sel korral on meil teile peale uue ja vinge kollektsiooni veel plaanis pakkuda palju emotsiooni. Nimelt oleme sel korral riietanud kolm Instagramis kuulsust koguvat koera uude Rukka  ja Hurtta kollektsiooni ning lasknud neil täies hiilguses särada. Viisime läbi ägedad Rukka ja Hurtta kevadkollektsiooni fotosessioonid.

Domino ja Bruno leiad Instagramist @domxbruno kasutajanime alt, Tosca aga Instagramist @toscathecorso kasutajanime alt. Samuti leiad kõige värskemat infot ja pildimaterjali meie enda @PetCity Instagrami kontolt.

Kõigisse kauplustesse on jõudnud uued Rukka ja Hurtta kevadkollektsioonid, mille ühiseks nimetajaks on kvaliteet ning uued kirevad ja pastelsed toonid.

Hurtta kevadkollektsioonis on midagi igale maitsele – lisandunud on uued, selle kevade trendivärvid – pastelsed toonid  - roosa ja roheline. Samuti ei puudu ajatu klassika  - must. Lisaks on lisandunud kaks täiesti uut toodet, mis on ideaalsed kevadiste/suvite ilmade jaoks. Loe lähemalt, mida uut on Hurtta kevadkollektsioonil pakkuda >>

Rukka kevadkollektsioonis on teada tuntud Rukka tooted saanud uue ja värske, kevadiselt särtsaka värvivaliku. Igapäevaste kaela- ja jalutusrihmade ning trakside valikusse on lisandunud uued sarjad: Beam, Star, Cozy ja Solid, ja eraldi trakside valikusse laseriga väljalõigatud sportliku kujuga Laser ning Laser Mini traksid. Rukka külluslikku rõivakollektsiooni täiendab kevadiselt kerge pusa Hoody. Loe lähemalt, mida uut on Rukka kevadkollektsioonil pakkuda >>

Uus Hurtta ja Rukka kevadkolektsioon PetCity e-poes