Vet's Best Dental Care Kit geel suuhoolduskompl.koertele

11,90 €

11,90 €/tk


Toote omadused
Glütseriin,aaloe,pektiin,neemiõli,viinamarjaseemne ekstrakt
Kogus/Suurus
1.00tk

Tootetutvustus
Vet’s Best suuhoolduskomplekt koertele. Hambapesugeel eemaldab õrnalt hambakivi samas värskendab ka koera hingeõhku. Kolmepealine hambahari pääseb hambale ligi igast küljest puhastades hambaid veelgi efektiivsemalt. Vali enda koerale kõige sobivam kasutamisviis.

Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus ning tarvitamisjuhised
Parima tulemuse saamiseks ning hambakivi eemaldamiseks kasuta Vet’s Best hambaharja. Esimesel korral pane väike kogus geeli enda sõrme peale ning lase koeral seda nuusutada ja maitsta. Pane väike kogus hambapastat hambaharjale ning harja õrnalt koera hambaid liikudes eestpoolt tahapoole. Liiguta hambaharja edasi ja tagasi ning jälgi, et hambahari puhastaks hammast igast küljest. Parima tulemuse saamiseks puhasta koera hambaid mitu korda nädalas. Vet’s Besti hambapasta on allaneelamisel ohutu ning suu loputamine ei ole vajalik. Hoida värske vesi koerale alati saadaval.
B. Pane väike kogus hambapastat enda sõrmele ja hõõru sõrmega pasta koera hammastele. C.Aseta väike kogus hambapastat koera keelele koheseks hingeõhu värskendamiseks.

Koostisosade loetelu
Koostis: glütseriin, aaloe, pektiin, neemiõli, viinamarjaseemne ekstrakt, söögisooda, glükoosoksidaas, naturaalsed lõhna – ja maitseained.

Hoiatused
Ainult loomadel kasutamiseks. Vältida toote kontakti silmadega. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamistingimused
Säilitamine: kuivas ja jahedas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Säilivusaeg ja partiinumber: vt pakendilt.

Netokogus
komplekt

Tootja, pakendaja, turustaja
Tootja: The Hero Pet Brands

Päritoluriik
UK
Sarnased tooted